Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Aglaia

Invaziile de goldeni

Recommended Posts

La inceput erau 8 goldeni pe invazie si invazia era anuntata. Apoi s-au facut modificari peste modificari. Toate bune :). Partea proasta e ca s-a facut un dezechilibru prea mare invazia fiind neanuntata iar goldenii prea putini la numar, respectiv 5. Plus ca acum sunt mult mai multe caractere care merg la invazie.

Daca drop-ul era nemaipomenit de excelent sau unul decent, nu cred ca avea cineva ceva de obiectat impotriva faptului ca sunt doar 5 la invazie dar... din 20 de bok-uri nu stiu daca scot un item bun (unii de abia au scos ceva la 50 de bok-uri).

Deci, se poate face modificare asta? Revenirea la 8 goldeni / invazie?

Link to comment
Share on other sites

+1....golden +5 vad doar seara intre 2-4 cnd majoritatea dorm...+4 prind doar dak dau move exact cnd incepe invazia....rar ai posibilitatea sa prinzi 2 goldeni la o invazie...itemele care pik din bok-uri majoritatea sunt lk zen mana....cererea de iteme e mult prea mare fata de oferta...deci ar fi bine dak sar revenii la 8 goldeni

Link to comment
Share on other sites

Guest djavioane

Draga Aglaia ma uit acuma bine la poza din Avatar si imi dau seama ca trebuia un sac de cartofi in loc de sabia aia frumoasa ..totusi prea multa pomana ingrasha..propun totodata sa facem Clubul Bocitoarelor din LinkMania ... cu program bineinteles .. (bocit viteza..,,, concursuri de bocit... caraoche la bocitoare ..etc etc) si bineinteles 8 ore pe zi ... cu carte de munca .. mai merge si bocit cu fise ,, pac .... bagi o fisa ,,,,, bocesti juma de ora si tot asa ..cit despre goldeni nuh..ce sa zic ....io zic daca nu moare un nodd o zii sa se transforme in golden.. ::) sau macar sa ii cresca levelul sau exp-ul....cit despre bocitoare .....in afara de amaratatii aia 5 care apar ca trenul din ora in ora ::))....si daca un nob ia crescut lvl-ul sau s-a transformat in golden asa sa ramana ..sa faca prapad pe acolo ::)). ..sau numai intr-un anumit fel sa fie readus la loc ..Respect

Link to comment
Share on other sites

Sansele sa prinzi 3-4 invazii pe zi sunt foarte mici (pentru cineva care nu joaca exagerat de mult)

Sansele ca la o invazie sa gasesti un golden sunt foarte mici (raportul goleni/jucatori prezenti la invazie este foarte mic)

Daca ai norocu sa fii in joc la o invazie, sa dai move la timp, si sa gasesti vreun golden in vreun colt al hartii in care n-au cotrobait deja restul jucatorilor full (care-l omoara in 2 sec) ai sanse sa iei bokul (asta daca nu prinzi vreun bug, exemplu: sa nu poti ridica bok-ul si sa vina sa-l ia altu, sau sa nu pice bok deloc din golden). Dar ce sanse mai raman sa-ti pice un item care merita pastrat? infime.

Daca intr-adevar sunt 5 goldeni pe harta eu zic ca sunt prea putini pentru a exista un echilibru.

Link to comment
Share on other sites

Pro 8 goldeni / invazie , deoarece invazia e random si e dificil sa mergi in + e greu sa prinzi 1 - 2 goldeni iar ce e mai grav nu pica de fiecare data bok din golden.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reload:)

+1 de la mine ptr 8 goldeni ,dar cu goldeni de +4 cred ca este o problema oricand te`ai duce ,chiar daca te duci imediat cum se anunta sau te duci dinainte tot nu apar ,eu unul nici nu mai stiu cum arata :|

Link to comment
Share on other sites

Draga Aglaia ma uit acuma bine la poza din Avatar si imi dau seama ca trebuia un sac de cartofi in loc de sabia aia frumoasa ..totusi prea multa pomana ingrasha..propun totodata sa facem Clubul Bocitoarelor din LinkMania ... cu program bineinteles .. (bocit viteza..,,, concursuri de bocit... caraoche la bocitoare ..etc etc) si bineinteles 8 ore pe zi ... cu carte de munca .. mai merge si bocit cu fise ,, pac .... bagi o fisa ,,,,, bocesti juma de ora si tot asa ..cit despre goldeni nuh..ce sa zic ....io zic daca nu moare un nodd o zii sa se transforme in golden.. ::) sau macar sa ii cresca levelul sau exp-ul....cit despre bocitoare .....in afara de amaratatii aia 5 care apar ca trenul din ora in ora ::))....si daca un nob ia crescut lvl-ul sau s-a transformat in golden asa sa ramana ..sa faca prapad pe acolo ::)). ..sau numai intr-un anumit fel sa fie readus la loc ..Respect

deja o dai in basme`.

@ 8 goldeni / invazie ar fi ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest cocos001

eu zic sa se faca vreo 5 spoturi doar din goldeni ... 1 spot - golden goblin (vreo 15 mobs / spawn 1 sec ) tot asa din fiecare cate un spot ... sau sa fie mai usor sa pice exc la fiecare monstru care il omori ... va plangeti prea mult ... serverul a devenit exagerat de simplu ... exp 'u este destul de mare faci lvl 400 / 3 zile .... iarasi dropul mi se pare ok ... un item exc cat de cat bun cumperi la 1 poh - 5 poh ... care le faci in max 2 zile daca stai crywolf

parerea mea este ca si asa e prea mare dropul ar fii mai ok daca sar micsora... sa fie mai greu de adunat cate 1 set .. toti aveti cate 2-3 seturi si va mai plangeti de drop ... sa fim seriosi

Link to comment
Share on other sites

eu zic sa se faca vreo 5 spoturi doar din goldeni ... 1 spot - golden goblin (vreo 15 mobs / spawn 1 sec ) tot asa din fiecare cate un spot ... sau sa fie mai usor sa pice exc la fiecare monstru care il omori ... va plangeti prea mult ... serverul a devenit exagerat de simplu ... exp 'u este destul de mare faci lvl 400 / 3 zile .... iarasi dropul mi se pare ok ... un item exc cat de cat bun cumperi la 1 poh - 5 poh ... care le faci in max 2 zile daca stai crywolf

parerea mea este ca si asa e prea mare dropul ar fii mai ok daca sar micsora... sa fie mai greu de adunat cate 1 set .. toti aveti cate 2-3 seturi si va mai plangeti de drop ... sa fim seriosi

tu de unde ai rasarit ma?ai fost vreodata la invazii?ai vazut ce e ?ca apar si cate 3-4 playeri la un golden,prea putini si cand omori un golden la 6 ore si nici macar bok nu-ti da...iti vine sa o dai naibii de invazie si sa stai cu iteme din medalii

pro...8 goldeni nu`s nici multi dar nici putini

Link to comment
Share on other sites

Guest relife

sau macar sa faca dropul de pe 97d la bok +5, sa nu mai pice iteme dp , ringuri si pendanturi din +5

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...