Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-GUNIT-

Puncte in plus

Recommended Posts

toate atributele revin la 32767 daca depasesc 32767

cu cateva exceptii :

1. la toate caracterele daca energia este mai mare de 32000 , energia devine 32000

2. la DL , daca agilitatea este mai mare de 32767 , agilitatea devine 13500

pentru alte praguri astept conluzia jocatorilor / adminilor .

PS: NU modific atributele la cerere pentru fiecare in parte

Link to comment
Share on other sites

pai alte praguri:

la elf din 32768 agil sa devina 31000

la sm din 32768 agil sa devina 28000

la mg din 32768 agil sa devina 26000

cam atat :)

este o parere personala sau te-a numit cineva reprezantantul jucatorilor ?

Link to comment
Share on other sites

este o parere personala sau te-a numit cineva reprezantantul jucatorilor ?

Este un player care a jucat pe mai multe caractere si stie ce spune,cred ca era o propunere.Dar poate deranjeaza din cate vad sugestiile. :)

Link to comment
Share on other sites

pai nu inteleg cu ce ar deranja pe cineva pragurile astea ... daca vrei lasi 28k daca vrei bagi 32767 si daca depasesti cumva 32767 iti raman punctele nebagate le poti baga din nou ... este comanda pt addstats nu trebuie cu clicker .. :)

Link to comment
Share on other sites

este o parere personala sau te-a numit cineva reprezantantul jucatorilor ?

are dreptate gunit. ar trebui refacut scriptul pentru scoatere puncte, dar pentru fiecare rasa in parte. dl-ul nu este mai special ca sa i se faca script special doar pentru el.

Link to comment
Share on other sites

Topicul asta inca e deschis, cum v-ati mobilizat sa votati pentru ziua in care se desfasoara CS-ul, asa puteati face si pentru problema asta a punctelor.

din cate imi aduc aminte a incercat cineva sa propuna niste praguri si pt celelalte caractere dar nu s-a ajuns decat la o cearta ...

deci , totul depinde doar de voi .

dupa cum spune si oick ... sunteti ametiti rau de tot dar imi cereti tot mie socoteala :))

cand o sa stabiliti ceva, o sa modific si eu script-ul ... nu stau sa modific pt fiecare "player care a jucat pe mai multe caractere si stie ce spune" :D

[edit]

nu mai raspund la nimic legat de acest subiect , astept sa ma informeze un moderator de pragurile stabilite de VOI

Link to comment
Share on other sites

Daca la DL s-a schimbat scriptul pentru a aduce punctele la ultimul prag dupa ce se trece de 32767, poate ar fi bine ca toate caracterele sa aiba acelasi "avantaj".

Adica, daca se baga la agility peste 32767 dupa sw sa revina in functie de rasa caracterului:

la elf - 31000(ultimul prag la care merge buff, rotunjit)

la sm - 28000(ultimul prag la care merge es, rotunjit)

la mg - 26000(ultimul prag la care merge es, fara unila/fenrir/dino, rotunjit)

Eventual ar putea fi modificat si pragul de energy ca doar daca se baga peste 32767 sa revina la 32000, altfel sa ramana 32767, la bk,elf si dl de exemplu nu sunt probleme cu mana la full ene, iar daca un sm/mg se lasa de joc si vrea sa aiba la toate 32767 sa poata baga fara sa i se modifice energy.

Cam astea sunt sugestiile mele, astept pareri, completari, sau corectari :D

Majoritatea va decide daca se va aplica sau nu, poll nu am facut pt ca apar fel si fel de conturi facute special pt asa ceva.

certati-va aici in continuare :))
Link to comment
Share on other sites

Guest cristiantudorrevine

dupa cum spune si oick ... sunteti ametiti rau de tot dar imi cereti tot mie socoteala :))

cand o sa stabiliti ceva, o sa modific si eu script-ul ... nu stau sa modific pt fiecare "player care a jucat pe mai multe caractere si stie ce spune" :D

[edit]

nu mai raspund la nimic legat de acest subiect , astept sa ma informeze un moderator de pragurile stabilite de VOI

Sunt de acord ca nu poti sa modifici pentru fiecare nob care isi da cu parerea si face pe cunoscatorul :cool2:

Link to comment
Share on other sites

sa voteze cei care au puncte pt 32767 la toate +1 :)

adica:

Andrey2000

dackk

Rhoddwen

bogy

NEFERTITI

Sadi*BK

JackDaniel

Gunit

LiNU

|boom|

Knavish

SHARK_BITE

Mariachi

mike4ever

Rosy

Perla

CoryMary

Arwen

Dr@Cy

T2bus_MG

Tykos

^CrIsU*Mg^

Tiamat

micro-MG

TyreXelu

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...