Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Th3gAm3_SM

Kanturu event

Recommended Posts

cand se organizeaza kanturu event? ca nu se vede pe global, doar cand esti in kanturu, problema nu e sa se vada, doar sa stim, am auzit cv de genu: la 00:00 in fiecare zi?

poate sami raspunda cineva? :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

asa e setat automat...doar cand esti in kanturu sa iti arata cand incepe eventu....daca esti pe alta harta nu iti arata....aici depinde de admin daca vrea sa faca el anunt global.

Link to comment
Share on other sites

Mai dai o fuga din cand in cand la rafinarie si scrie la poarta in cate ore se inchide. Din cate stiu are loc la 24 de ore. Cum e si bossul din k5 la o ora dupa ce a fost omorat.

Link to comment
Share on other sites

eu am zis cand tb sa se intre la event

cand zici tu era deja terminat [se termina eventu in fct de nr de jucatori intrati,cat de mari in rr sunt...].

azi la prima manutza eram 3jucatori...deja la a 2a eram 6.

maine la ora 14:50-15 stai la poarta rafinariei pana poti intra intra...sa vezi cum e :P

Link to comment
Share on other sites

este random eventul in kanturu3, ca si la goldeni, diferenta este doar ca

se face o data la 24 de ore si nu este la aceiasi ora, am nimerit altadata

cand era si la miezul noptii, scrie pe poarta de la rafinarie cate ore au mai

ramas pana incepe, icearca si te vei convinge :D

Link to comment
Share on other sites

am auzit ca se cam da pk acolo, e adev? ca cica nu poti intra dupa iti da pk, doar dupa 15 minute sau cam asa

este un event unde pica iteme de s2..

asa este setat ..poate fi setat sa pice orice..

ca sa vezi timpul verifici la poarta cum au spus si ceilalti..poate fi setat sa fie din ora in ora sau cum doreste administratorul..

pk este permis...este un event unde cel mai bun ramane...

la event..

trebuie sa omori un nr de mobi in decursul a 15 min..iar pe urma iti apare mana dreapta a mayei..

cand jucatorii de la event au omorat-o..alti jucatori pot intra in cazul in care nu este full..

etapa a 2-a se omoara un nr de mobi 15 sau 20 nu mai retin sigur...in 15 min ...

iar pe urma apare mana stanga a mayei..la sfarsit..pot intra iar alti jucatori...daca nu este full

timpul in care pot intra intre etape este de 1 min..

pe urma..apar iar un nr de mobi..si la sfarsit apar ambele maini ale mayei...

cand acestea au fost distruse te trimite pe o harta..unde este si rafinaria ..

aici alti mobi..+ bossul din care pica itemul care poate fi ridicat doar de cel care l-a omorat..

iar la final ai acces la rafinarie unde transformi gem stone in jewel of harmony..

cred ca ai inteles:)

Link to comment
Share on other sites

este un event unde pica iteme de s2..

asa este setat ..poate fi setat sa pice orice..

ca sa vezi timpul verifici la poarta cum au spus si ceilalti..poate fi setat sa fie din ora in ora sau cum doreste administratorul..

pk este permis...este un event unde cel mai bun ramane...

la event..

trebuie sa omori un nr de mobi in decursul a 15 min..iar pe urma iti apare mana dreapta a mayei..

cand jucatorii de la event au omorat-o..alti jucatori pot intra in cazul in care nu este full..

etapa a 2-a se omoara un nr de mobi 15 sau 20 nu mai retin sigur...in 15 min ...

iar pe urma apare mana stanga a mayei..la sfarsit..pot intra iar alti jucatori...daca nu este full

timpul in care pot intra intre etape este de 1 min..

pe urma..apar iar un nr de mobi..si la sfarsit apar ambele maini ale mayei...

cand acestea au fost distruse te trimite pe o harta..unde este si rafinaria ..

aici alti mobi..+ bossul din care pica itemul care poate fi ridicat doar de cel care l-a omorat..

iar la final ai acces la rafinarie unde transformi gem stone in jewel of harmony..

cred ca ai inteles:)

acu miam adus aminte, ms

Link to comment
Share on other sites

este random eventul in kanturu3, ca si la goldeni, diferenta este doar ca

se face o data la 24 de ore si nu este la aceiasi ora, am nimerit altadata

cand era si la miezul noptii, scrie pe poarta de la rafinarie cate ore au mai

ramas pana incepe, icearca si te vei convinge :D

nu e random...a fost noaptea deoarece se daduse rr la serv

mc miky}{

cp}{

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...