Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Th3gAm3_SM

cum pot afla mailul?

Recommended Posts

In martie a fost facut contul cu Th3gAm3_SM, de aici si intrebarea (ai uitat prea repede).

2: De unde pot sa stiu ca este contul tau? Ip-ul de pe care postezi a fost conectat pe cont doar de 7 ori :)

Te-ai prind ce de nu primesti din prima mail-ul?

Link to comment
Share on other sites

lol:| de 7 ori doar? pai numai in ziua asta mam conectat in joc de vro 7 ori.....verifica logurile daca ai timp, uite ca in joc credca doar odata sau de doua oric difera ip, pentru ca mam mai bagat si de altundeva....si de pe forum nu ies mai niciodata

ma refer la contul din joc, nu asta de pe forum ca pe asta il stiu:) de unde sa uit, contul din joc

Link to comment
Share on other sites

nici o idee nu am, chiar habar, stiu doar ca e Gmail atat

daca mias putea aduce aminte nas mai intreba....ma pun sa ma gandesc acu:))

PS: contul meu nu e cont public cum e contu de genu SchatziMG, doar eu il stiu cu fratemeu si punct

Link to comment
Share on other sites

cum se poate sa uiti un amarat de email #-o eu am 2 conturi de gmail si 12 de yahoo unele din 2005 si acuma le tin minte parola si id-ul, btw userele de pe forum pe ce adresa is facute ? vezi poate ai facut vreunu pe gmail dai click pe optiunile mele, si este un tabel acolo Rezumat cont propriu scrie acolo adresa de email, asta daca ai facut vreun cont pe adresa aia de gmail, poate te ajuta sa iti aduci aminte de adresa pe care ai facut contul :right:

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

de cand va dau pmuri adica la ija, ody si dragosh nici n va obositi sa imi raspundeti....frumos

:)) stai linistit ca oricum raspunsul era simplu, nu pot da astfel de infirmatii .

Le-am dat numele caracterelor si perioada in care am fost pelcat din tara cam 9 luni si faptul ca in august am intrat pt , putin timp eram in RO in concediu si nu a ajuns, trebuia sa le dau si nume acc si pass sa fie multumiti si sa imi trimita apoi inapoi ce nume acc si pass am :), perfect logic :banghead:

cum se poate sa uiti un amarat de email #-o eu am 2 conturi de gmail si 12 de yahoo unele din 2005 si acuma le tin minte parola si id-ul, btw userele de pe forum pe ce adresa is facute ? vezi poate ai facut vreunu pe gmail dai click pe optiunile mele, si este un tabel acolo Rezumat cont propriu scrie acolo adresa de email, asta daca ai facut vreun cont pe adresa aia de gmail, poate te ajuta sa iti aduci aminte de adresa pe care ai facut contul :right:

Domnilor, nu am uitat mailurile , avem toti 10 sau 100 , tocamai ca sant asa multe si nu sant active, adica corespondenta zilnica si activitate, dupa un timp yahoo.com sterge continutul lor pt. a face loc pe serverele lor,degeaba intri pe mail ca sti ce gasaesti, asa se intampla sa "uiti" numele si pass, pt. ca unii avem si 4 conturi si dupa 9 luni , lol se mai intampla sa si uiti anumite lucruri...deci degeaba postam , mai bine zis va rugam omeneste si va dam destule date amanuntite despre caractere , perioade active etc. ca aceasi nepasare din partea voastra, daca eram prieteni de catarama primeam si mama conturilor si pass si tot, dar noh nu santem !

Si ca sa ma contraziceti si pe mine ca nu am dreptate , oricum nu joaca nimeni cu SPIRIT-ALB si contul este la dracu inactiv de multe luni , deci logic ca nu este nimeni interesat de el decat singurul...realul, poate imi faceti o surpriza si im dati un PM cu datele contului.

Nohh, o zi buna !!!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...