Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Paul156

Intrebare despre gui elite

Recommended Posts

Nu ai voie sa-l folosesti deloc, este un joc online si asa trebuie jucat...nu sa stranga singur caracterul iteme sau ce mai bifezi tu acolo.

Pot sa-ti demonstrez ca te prind si daca esti on :) mai mult de 15 secunde nu am nevoie, odata ce caracterul de misca se presupune ca esti on si poti raspunde instant...daca nu, ghinion.

Link to comment
Share on other sites

Nu ai voie sa-l folosesti deloc, este un joc online si asa trebuie jucat...nu sa stranga singur caracterul iteme sau ce mai bifezi tu acolo.

Pot sa-ti demonstrez ca te prind si daca esti on :) mai mult de 15 secunde nu am nevoie, odata ce caracterul de misca se presupune ca esti on si poti raspunde instant...daca nu, ghinion.

da la 2 noaptea cand stai on pe spot si mai ai putin si pici din scaun nu ai niciun chef sa fugi dupa jwls ...nu inteleg de ce daca suntem on nu avem voie sa il folosim??eu am clickeru activat stau in scaun si ma uit la ecran...vi tu admin si zici: salut si eu ma intind spre tastatura si zic: salut nenea adminu ...asa nu e bine??

Link to comment
Share on other sites

^_^ |)-->

CITAT(| ^_^ | @ May 5 2010, 10:00)

dar daca esti pe un spot mare prinzi cam o patrime din jwlurile care pica pe spot

Eu cu sm fac 3 inventare de jewels zilnic. Ce-i drept, mai mult jewels de zen dar sunt bune si alea. Si asta fara move to, si tot ma multumesc. Nu e bine ca esti hapsan -_-.

Link to comment
Share on other sites

Raspundeti-mi la interbarea asta.

Intrebare.

Am 2 pc-uri , 2 conturi , 2 caractere (SM,Elf), nu conteaza ce caractere...unu sa fie holder..(voi nu stiti ca eu am 2 pc-uri)

Ex

Sm-ul este Holder fara clicker are mouse-ul lipit cu scoci sta intr-un loc si este in party cu Elfa...Elfa are clicker auto buff activat si auto pick-up cu move ...tzinand cont ca ea nu trage in mobi nu face dmg deci nu isi poate lua xp si nici SS , doar daca trage SM-ul ...ce ma intereseaza pe mine...

Avand in vedere ca elfa nu face dmg si nu isi ia xp ea da doar cu buf si sta afk...Isi poate lua SS ?

In afara ca isi poate lua SS pt afk...

O sa spuneti ca face xp, dar ea nu facea xp doar primeste xp-ul pt ca este in party.

Link to comment
Share on other sites

Pe langa faptul ca face xp da nu face xp :wacko: nu inteleg de unde ideea ca are relevanta asta.

Folosirea programelor de tip macro/bot este interzisa, ca esti on, ca esti afk, ca faci xp, ca esti in party sau stiu eu ce alta idee va mai vine, asta n-are nici o importanta.

Link to comment
Share on other sites

Pe langa faptul ca face xp da nu face xp :wacko: nu inteleg de unde ideea ca are relevanta asta.

Folosirea programelor de tip macro/bot este interzisa, ca esti on, ca esti afk, ca faci xp, ca esti in party sau stiu eu ce alta idee va mai vine, asta n-are nici o importanta.

bine...dar fara move to am voie sa folosesc clickerul nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

din moment ce esti on , nu are cum sa te prinda cu el zic eu :)

alxx era on si a fost prins :D

Link to comment
Share on other sites

^_^ |)--><div class='quotetop'>CITAT(| ^_^ | @ May 6 2010, 07:43) </div><div class='quotemain'><!--quotec-->

bine...dar fara move to am voie sa folosesc clickerul nu?

Un clicker ai voie, autopick, nop.

dc nu??e ca si cum asa avea un clicker care sa apase space in continu....

Link to comment
Share on other sites

Se face cumva regulament nou? Si ma intreb eu oare se da cu ghiocu pe un spot in care sunt 5 insi care a luat sign`u/jwl de jos fara sa fuga dupa el? Hai sa fim seriosi deja se face mare valva pe tema clicker`ului si se ajunge la sentinte apocaliptice.

Link to comment
Share on other sites

a zis [Creator] ca se da 98 pentru autopick(fara move) MurDoc sau alt sef, stiti ceva de asta?

fara move to e ca si cum ai da space

deci pe ce baza sa dea suspend? pentru abuz de tasta space? #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...