Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mau

sugestie Castle Siege

Recommended Posts

Contra.. Tot mai bine la ora 20.. la ora 22 deja se racoreste afar si mai iesi si tu la o doza de suc la o tigare pana mai spre dimineata,, asa se termina la 22 castelu dupa pe afar..

Link to comment
Share on other sites

Guest L!NU

cred k ar fi mai potrivit ca CS`ul sa inceapa la ora22 macar pe timp de vara :D

astept pareri, pro/contra, cu argumente desigur :P

Si atunci cand mai ajung la birt ? Se termina la 12 noaptea pana ma imbrac, pana ajung... deja inchid aia...

CONTRA

Link to comment
Share on other sites

Guest cocos001

ar fii mult mai bine daca sar muta pe ziua de duminica ...duminica majoritatea suntem acasa... sambata chefuri etc parearea mea

Link to comment
Share on other sites

Inca mai sunt destui care muncesc si sambata, nu inteleg de ce tot o bagati cu "chefuri" si alte chestii. La ora 21-22 deja vine nenea Ene dupa o zi aglomerata. E bine asa cum e :).

Link to comment
Share on other sites

ar fii mult mai bine daca sar muta pe ziua de duminica ...duminica majoritatea suntem acasa... sambata chefuri etc parearea mea

nu vor sa se decaleze 2h dar o zi...m`am gandit si eu la asta dar nu avea rost sa postez

Link to comment
Share on other sites

Guest cocos001

nu vor sa se decaleze 2h dar o zi...m`am gandit si eu la asta dar nu avea rost sa postez

eee ce sa faci ... la ce vechime ai pe server nu prea inteleg de ce ai mai venit cu sugestia asta...oricum stii bine ce vrem noi jucatorii nu se ia in considerare... la orice modificare adusa de catre admini , nu suntem intrebati daca ne comvine sau nu ... deci oricum nu ii intereseaza pe ei ce vrem noi ... ii doare undeva ;))

Link to comment
Share on other sites

eee ce sa faci ... la ce vechime ai pe server nu prea inteleg de ce ai mai venit cu sugestia asta...oricum stii bine ce vrem noi jucatorii nu se ia in considerare... la orice modificare adusa de catre admini , nu suntem intrebati daca ne comvine sau nu ... deci oricum nu ii intereseaza pe ei ce vrem noi ... ii doare undeva ;))

nu sunt foarte vechi pe server :) dar la faza cu modificarile ai perfecta dreptate

Link to comment
Share on other sites

Reg initiatorul acestui topic sa faca un poll cu:

1: Sa ramana cum este

2: Sa se modifice la ora 21

3: Sa se modifice la ora 22

Varianta de duminica cred ca pica din motive tehnice, daca e sa se intample ceva cu serverul este mult mai complicat sa dam de cineva sa rezolve problema.

Voturile se vor calcula in functie de posturi si nu neaparat dupa pool (vot + pool) pentru ca sunt multi care voteaza cu x conturl.

Votul va tine pana duminica viitoare si in functie de rezultat il anuntam pe dragosh si vedem daca poate sa ne ajute. (este posibil ca odata cu schimbarea orei de la CS sa intervina unele probleme).

LE: Vad ca pe server sunt zilnic in jur de 400, ca sa treaca aceasta sugestie trebuie sa voteze minim 150 de persoane si cred ca ar fi ok sa fie sub aceasta forma:

ex: Ora 21, LordRippeR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...