Jump to content
Lancelot

Esti de vanzare?

Recommended Posts

te-ar face sa renunti la credinta

Asta nu prea poti face pentru bani, vine de la sine. Nu mai traim in vremurile negre (sau cel putin asa sper) cand era credinta noastra vs. viata voastra (asta daca te referi la o credinta intr-o deitate si nu la credinta in ceva anume - in propriile forte, etc)

Cat despre altele, nu stiu cat de repede as da ceva ce imi apartine intr-o oarecare masura pentru "o recompensa." Poate in cazul in care Vito Corleone mi-ar face o oferta, atunci n-as putea refuza.

Link to comment
Share on other sites

Mai bine de 70% din romani o fac deja, suntem o natie de popor care ne lasam umiliti si calcati in picioare pentru fiecare leu.

vezi ca ai un pleonasm ...

wts myself, Bid starts at 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 euro.

Link to comment
Share on other sites

Cu ce pret te-ai vinde? Ce oferta..in bani..sau natura..te-ar face sa renunti la credinta..la suflet..la prieteni..Cine si cu ce iti poate cumpara tradarea?:)

PS sunt slab...confortul si senzualitatea ma pot da gata :D

Prin urmare pentru confort (?!) şi senzualitate (asta clar ţine de femei(e)) ai renunţa la destul de multe. E bine de ştiut..

Nu răspund pentru că nu am înţeles direcţia "provocării". Vinzi ce şi în ce context?

Link to comment
Share on other sites

spre deosebire de altii ...eu sunt priceless ,u can like it or u can go to hell :D

Si eu ...da-mi un mil de euro si te-am uitat pe veci...............vecilor...

@ Depinde de suma ...si de tentatie ....depinde de multe docamdata :)) da-mi sa vad bani si depinde de mine ...asta a fost ON . !!!

Link to comment
Share on other sites

La femei sigur sta altfel treaba

b-(

PS sunt slab...confortul si senzualitatea ma pot da gata :D

ahaha, ce ziceai jim? :))

Hmm... pret? Nu stiu, oricine are un pret. Dar pentru ce mai exact?

De exemplu, pentru fericirea celei mai iubite fiinte, as face orice. Daca as sti ca prin "vanzarea" mea, acea persoana va trai pana la adanci batraneti fericita, as accepta. Fara regret.

Oricum nu s-a inteles multe din topic, puteai sa pui si tu o situatie la general. Si de acolo sa aberam noi...

Link to comment
Share on other sites

n-am genetic instinctul de supravietuire chiar asa de dezvoltat. Cred ca cu un salariu decent o poti duce ok. Pana la urma traim pt asa zisul "aproapele nostru"

La femei sigur sta altfel treaba

Stau uneori si ma intreb, de unde naiba iesiti ma?

Aici era vorba de oameni in general, femeile ce fac diferit?

Link to comment
Share on other sites

Nu m-as vinde, nici pentru sex cu un model de 20 de ani, am si eu orgoliu <_<

Sry ca-ti spun dar parerea mea este ca vorbesti prosti,esti fata(presupun)faci dragoste(sex) cu un baiat care te-a cucerit si poate ca-i un escroc care nu merita 2 bani si nu ai face dragoste(sex) pt o suma importanta de bani? #-o

Link to comment
Share on other sites

Nu. Nu sunt de vanzare.

Dar sub sintagma 'totul are un pret' reformulez: inca nu s-a gasit pretul potrivit pentru mine (si nu ma refer neaparat doar la bani) si nici cumparatorul atat de iscusit.

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

da-mi 10 mii si sunt a tau :))

Aici depinde de imprejurari..daca o sa-mi fie bine si dupa da..ma pot vinde :))

Link to comment
Share on other sites

Stau uneori si ma intreb, de unde naiba iesiti ma?

Aici era vorba de oameni in general, femeile ce fac diferit?

Adica ce vrei sa zici? Ca femeile nu sunt oameni? Ele fac parte tot din natia de popor a tarii de patrie din statul respectiv, off tu.

Si stii, Lance a mentionat si cuvantul "natura", pe tine te duce gandul la flori si pajiste?

Link to comment
Share on other sites

Adica ce vrei sa zici? Ca femeile nu sunt oameni? Ele fac parte tot din natia de popor a tarii de patrie din statul respectiv, off tu.

Tu ai serioase probleme tipule, in fine, me refeream la aluzia si discriminarea pe care a facut-o.Ceva de genul "la femei sta altfel situatia, toate se vand pentru bani" .

Link to comment
Share on other sites

Sry ca-ti spun dar parerea mea este ca vorbesti prosti,esti fata(presupun)faci dragoste(sex) cu un baiat care te-a cucerit si poate ca-i un escroc care nu merita 2 bani si nu ai face dragoste(sex) pt o suma importanta de bani? #-o

Sunt baiat gogule, cand am spus model ma refeream strict la sexul feminin, si mi-am permis sa fiu putin ironic in primul meu post.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...