Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

koka

Probleme cu usere forum

Recommended Posts

Salut,am probleme cu mai multe usere pe forum,desi a expirat de mult perioada de suspendare al userelor eu tot nu pot posta cu ele,este vb despre userele:

koka

koka2

koka3

kokadill3r

kokadiller

din cate imi amintesc eu astea erau.

de exemplu:

" Cont: koka ( Iesire )

Optiunile mele ? Vizualizare mesaje noi ? Asistent ? 1 Mesaje Private noi

> LinkMania Forums

> Mesaj forum

Ne pare rau, s-a produs o eroare. Daca nu esti sigur despre cum sa folosesti o particularitate, sau nu stii de ce ai primit acest mesaj de eroare, incearca sa cauti prin fisierele de ajutor pentru mai multe raspunsuri.

Eroarea returnata a fost:

Contul tau a fost suspendat temporar. Perioada de suspendare se va termina in Jul 13 2007, 09:40.

Link-uri utile "

Link to comment
Share on other sites

Salut,am probleme cu mai multe usere pe forum,desi a expirat de mult perioada de suspendare al userelor eu tot nu pot posta cu ele,este vb despre userele:

koka

koka2

koka3

kokadill3r

kokadiller

din cate imi amintesc eu astea erau.

de exemplu:

" Cont: koka ( Iesire )

Optiunile mele ? Vizualizare mesaje noi ? Asistent ? 1 Mesaje Private noi

> LinkMania Forums

> Mesaj forum

Ne pare rau, s-a produs o eroare. Daca nu esti sigur despre cum sa folosesti o particularitate, sau nu stii de ce ai primit acest mesaj de eroare, incearca sa cauti prin fisierele de ajutor pentru mai multe raspunsuri.

Eroarea returnata a fost:

Contul tau a fost suspendat temporar. Perioada de suspendare se va termina in Jul 13 2007, 09:40.

Link-uri utile "

ai permanent pe userele respective, mie imi arata la un user k expira ss`ul in 1859...ce fac, astept pana atunci? =))

Link to comment
Share on other sites

Loguri de avertizare salvate: koka

Avertizat de Note

cRs

Avertizat in Jul 14 2007, 09:45

Adaugat la nivel de avertizare Se pare ca ai fost avertizat de Kitte ca daca mai ajungi la 100% suspendul va fi permanent . Si cu atitudinea asta nu am de las .

Cont block permanent

Koka2 nu este banat

Koka 3 nu exista

kokadill3r nu este banat

Loguri de avertizare salvate: kokadiller

Avertizat de Note

Lancelot

Avertizat in Jul 22 2009, 02:33

Adaugat la nivel de avertizare acuzatii admin http://www.linkmania.ro/forums/index.php?s...p;#entry4040938

Permanent si pe asta ultimul

Cam asta e situatia lor. Nu se scot banurile permanente pt ca au fost justificate la vremea lor.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...