Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Richer_44

Problema fara rezolvare in continuare

Recommended Posts

De fiecare data cand intru pe caracterul Richer (pana si dupa un switch), de fiecare data cand schimb serverul, adica ma duc in crywolf, plec din crywolf, mi se reseteaza interfata jocului. Nu ar fi o problema majora, dar ma streseaza sa stau sa reasez skill-urile pe cifre de fiecare data. Am incercat sa reinstalez jocul, la fel. Am logat contul meu pe alte pc-uri, la fel. Problema nu este de la joc, pc, sau mai stiu eu ce altceva, ci de la caracter din moment ce doar pe respectivul caracter patesc asta. Se poate face ceva in aceasta privinta ?

Link to comment
Share on other sites

incearca in felul urmator:

intri in joc...te loghezi...te duci in oras (nu conteaza care) iti selectezi skilurile.. ctrl+1 pt 1 skill ctrl+2 pentru skilu 2 etc....

dupa ce tiai pus skilurile asa cum iti place... dai escape si dai select server... si te loghezi din nou...

dupa ar trebui sa iti mearga. B)

PS: sa imi spui daca tia mers.

Link to comment
Share on other sites

De fiecare data cand intru pe caracterul Richer (pana si dupa un switch), de fiecare data cand schimb serverul, adica ma duc in crywolf, plec din crywolf, mi se reseteaza interfata jocului. Nu ar fi o problema majora, dar ma streseaza sa stau sa reasez skill-urile pe cifre de fiecare data. Am incercat sa reinstalez jocul, la fel. Am logat contul meu pe alte pc-uri, la fel. Problema nu este de la joc, pc, sau mai stiu eu ce altceva, ci de la caracter din moment ce doar pe respectivul caracter patesc asta. Se poate face ceva in aceasta privinta ?

De la clikerul GUI elite se reseteaza interfata jocului :) :kar:

Link to comment
Share on other sites

De la clikerul GUI elite se reseteaza interfata jocului :) :kar:

Problema asta o am de cand mi-am creat contul pe linkmania, adica de pe 14 ianuarie 2010. Pe vremea aia nu aveam absolut nici un fel de clicker in calculator, nici sa nu mai vorbim de gui sau gui elite.

Link to comment
Share on other sites

Si eu am avut aceeasi problema dar am rezolvat`o .Aseaza skilurile cum vrei dupa care dai un sw si se salveaza chiar daca iesi dupa asta din jok.

Problema lui nu pare a fi asta.. ci ca ii se reseteaza interfata jocului

Link to comment
Share on other sites

nu se reseteaza interfata jocului, ci bendurile. problema asta daca o ai de cand ai inceput sa joci si nu ai reusit sa o rezolvi pana acum, inseamna ca bk-ul tau e buguit. si mie mi s-a mai intamplat de cateva ori (problema a durat cateva zile) dar am reusit pana la urma sa o rezolv. singura rezolvare ar fi sa iti stearga dragosh charul, si sa ti-l creeze inapoi.

Link to comment
Share on other sites

nu se reseteaza interfata jocului, ci bendurile. problema asta daca o ai de cand ai inceput sa joci si nu ai reusit sa o rezolvi pana acum, inseamna ca bk-ul tau e buguit. si mie mi s-a mai intamplat de cateva ori (problema a durat cateva zile) dar am reusit pana la urma sa o rezolv. singura rezolvare ar fi sa iti stearga dragosh charul, si sa ti-l creeze inapoi.

Si bind-urile se reseteaza , si interfata jocul (spre exemplu chatul : eu tin chatul 2 x F4, si normal ar fi ca de fiecare data cand intru in joc, sa fie asa cum l-am asezat, dar nu e, fereastra de chat nu e deloc, iar chatul apare in stanga sus unde apare si xp-ul) de absolut fiecare data cand ies de pe caracter (switch, select server, exit game) si de absolut fiecare data cand ma mut de pe server 1 (lorencia, noria, davias, losttower, atlans, dungeon, tarkan, etc.) pe server 2 (crywolf cu move, valley of loren pe jos).

Tocmai din acest motiv am mentionat in titlu/descriere ca as dori daca se poate o implicare a lui vDragos. Deci, daca exista vreo modalitate de a-mi rezolva problema, si exista si timp pentru aceasta, rog pe vDragos sa posteze aici.

Link to comment
Share on other sites

nu se reseteaza interfata jocului, ci bendurile. problema asta daca o ai de cand ai inceput sa joci si nu ai reusit sa o rezolvi pana acum, inseamna ca bk-ul tau e buguit. si mie mi s-a mai intamplat de cateva ori (problema a durat cateva zile) dar am reusit pana la urma sa o rezolv. singura rezolvare ar fi sa iti stearga dragosh charul, si sa ti-l creeze inapoi.

Probabil ai caracterul buguit cum zice boom :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...