Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eXeo

Problema ...

Recommended Posts

unu la mana dupa ce ca nu am cele 120 de puncte la gm shop ... mai si ramane blocat in gm shop nu iese de nici un fel nu pot scrie nu pot face nimica :| astept raspuns .. si cred ca am drept la gm shop ... cele 120 de puncte... :D poza Imagine IPB

Link to comment
Share on other sites

unu la mana dupa ce ca nu am cele 120 de puncte la gm shop ... mai si ramane blocat in gm shop nu iese de nici un fel nu pot scrie nu pot face nimica :| astept raspuns .. si cred ca am drept la gm shop ... cele 120 de puncte... :D poza Imagine IPB

cum ai ajuns la concluzia ca "ai drept la 120 de puncte de GM shop" ?

Link to comment
Share on other sites

m-am dus noria si am apasat saculetzu de langa mana si m-am uitat la puncte 0 ... si am dat la vrajeala aia de 24 de ore .. su a mers si am vrut sa ies am dat x nimica Esc nimica .. enter nimic ... am iesit am intrat si tot in gm shop eram :( :banghead:

Link to comment
Share on other sites

erau reduceri la iteme cred :)) nu vezi ca sunt goala mai violat astia mari pe la spate una alta !!! :-j :D :)) Dragose astept raspuns scote elfa din gm shop sa o duc la pascut :)) :)) :)) :)) nu ma mai intereseaza punctele .. aste e :cool2:

Link to comment
Share on other sites

elfutza vacutza sa o duc arena la afk sa vina adminii cu Angelika afk ? :)) :)) :)) :)) :)) :)) zi domnu Dragos ce facem o lasam in shop ? au reducere la iteme sau o scoatem la pascut ? :)) :)) :))

tunam putzin elfa spoilere una alta subufer in poponeatza airbaguri in tzatze una alta =)) reducere la shoop loome :)) :))

Link to comment
Share on other sites

unu la mana dupa ce ca nu am cele 120 de puncte la gm shop ... mai si ramane blocat in gm shop nu iese de nici un fel nu pot scrie nu pot face nimica :| astept raspuns .. si cred ca am drept la gm shop ... cele 120 de puncte... :D poza Imagine IPB

120 de puncte s`au dat de craciun din cate imi aduc aminte sau revelion :)) , si au fost destinate conturilor deja existente

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...