Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bazaltu

am o nelamurire

Recommended Posts

Deci am un clici in arena sau in Kalima cu un player care i-a fost activat suspendul dintr-un motiv oarecare si nu mai apare la status. Daca ii fac KS, sau ma rog pk pe spot, pe orice spot in afara de arena si ma posteaza pot sa primesc o pauza conform regulamentului DA sau NU?

Repet un char care are suspend activ are dreptul sa posteze conform celor de mai sus??

Link to comment
Share on other sites

Da, iei suspend.

Poi de ce ?

Daca respectivul caracter are ss activ .. asta inseamna ca el nu ar trebui sa mai fie on pe server .

Se mai afla inca in joc datorita faptului ca nu a fost un GM on sa ii dea d/c.. sau ma rog nu a avut interes .

Dar daca zici ca asa e mai bine ... o luam de capital si ne supunem regulii . :D

Link to comment
Share on other sites

Poi de ce ?

Daca respectivul caracter are ss activ .. asta inseamna ca el nu ar trebui sa mai fie on pe server .

Se mai afla inca in joc datorita faptului ca nu a fost un GM on sa ii dea d/c.. sau ma rog nu a avut interes .

Dar daca zici ca asa e mai bine ... o luam de capital si ne supunem regulii . :D

ok tyrex ti-a dat un raspuns la scurt si la obiect iti detaliez eu..sa intelegi si u...el o fi presupus ca vei intelege ...

daca eu iau ss ptr nefondata de ex 3 zile...automat u daca ma gasesti pe spot si eu am sus activ nu mai am dreptul la spot asta sugerezi u..deci nu te pot posta de pk pe spot..ptr ca nu ar trebui sa fiu activ in joc...asta sugerezi u...

atunci eu daca am sus deja pot face pk la 100 de jucatori ptr ca nu mai sunt pasiv de sus ptr ca deja am 1 activ iar daca vine cineva pe spotul meu si-mi da pk nu-l pot posta ptr pk pe spot ptr ca u ai sugerat ce ai sugerat...

atunci u nu ma mai poti posta pe mine din acelasi motiv ptr care eu nu te pot posta pe tine...

unele sugesti ale voastre au mai multe pierderi decat favoruri dar putini ganditi cand sugerati ceva...va ganditi doar la partea plina a paharului...partea voastra a paharalui dar pe urma va plangeti ca nusht ce si nusht cum si ca tot staful e de vina..

daca nu aproba tot ei sunt rai...daca va aproba si vedeti cealalta parte a paharului tot ei... tot timpul ei dar voi ganditi doar cu caracterul vostru nu ganditi in ansamblu..

stiti inainte de a vb..ganditi ca de aia aveti creier...corect?

scz ca sunt rautacios dar in ultimul timp vad niste sugestii la care rad cate 10 min singur si nu rad ca prostul ci de unii care nu gandesc...doar se plang...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...