Jump to content
ic.sys

Oare de ce nu zboara tancurile?

Recommended Posts

Mie sincer nu mi se pare nimic amuzant. :)

Deci ca sa inteleg, tu ai vizionat clipul, ai ascultat ce a spus Niels Schnecker, dar totusi, tu esti in regula cu intrebarea aberanta spusa de prea maritul nostru prim-ministru?

Intrebare, doar asa de curiozitate: Cati ani ai?

Link to comment
Share on other sites

Mie sincer nu mi se pare nimic amuzant. :)

esti din Transilvania nu? asta m-a lamurit. as mai vrea sa te intreb ceva dar mi-e frica sa nu-mi sara mai multi in cap.

oricum...numai prin simplul fapt ca ai buletin de romania ar trebuii sa fii rusinat NU sa razi dupa ce am aratat mai sus. wow nu?

Link to comment
Share on other sites

el nu cred ca e pus in functie sa stie cum functioneaza un tanc sau un avion si dc ii dauneaza nisipu sau cenusa sau nush mai ce . nu mai vorbiti aiurea ,omu chiar nu stia . cand o sa ajungeti ca el atunci sa criticati ;)

:blink: tu te auzi ce vorbesti? nu mai scrie asta nicaieri ca te rade lumea nene. NIMENI nu ar vrea sa ajunga ca el. nu a facut nimic pentru noi. a fost pus in functie de 2 ori si de 2 ori dat afara. de bun ce era? hai lasa-ma tata... daca nu era basescu care si el e bun de puscarie scapam de o rusine in fata lumii. daca avea minte cat o gaina se gandea ca un tanc daca se strica de la nisip si praf e PE PAMANT.. nu are unde sa cada... dar mintea lui care e numai la furat si facut misto nu stie ca un avion e la 12 km in aer si e destul uneori sa cada si cativa metrii sa moara toti nu 12000 de metrii ...a se revedea cazul demnitarilor polonezi...care au cazut cu avionul de la nivelul coroanei copacilor. wow nu?

Link to comment
Share on other sites

el nu cred ca e pus in functie sa stie cum functioneaza un tanc sau un avion si dc ii dauneaza nisipu sau cenusa sau nush mai ce . nu mai vorbiti aiurea ,omu chiar nu stia . cand o sa ajungeti ca el atunci sa criticati ;)

Da nici nu vrem sa ajungem ca el....un cretin pe scaun mai inalt...

@ Ce Boc !! :)) Nu intreaba americanu care e' dobitoc de cariera , si intreaba bou de Boc , om cu functie in tara noastra ...nu stiu cati copii de 10-15 isi pun intrebarea asta..e lege ma frate ...TANCU nu zboara ...inca :>

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...