Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest bogdan87

sugestie spoturi arena

Recommended Posts

Guest bogdan87

cand am propus sa se faca toata arena cu spoturi de gigas golem si fire golem, n-a fost de acord nimeni :))

acum toti se plang ca n-au unde creste si ca-i xp-ul mic

atunci poate era lumea mai mica

holderi putini..... :)

dar akuma ar trebui o schimbare :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Liviu_Yo

chiar ar merge xp-ul un pik mai marit indiferent de monstri

pe maj ne intereseaza xp-ul nu ce culoare au monstri dak eu sa zicem prin absurd ca pe spor la poison iau 60k si la fire golem 30k chiar nu imi pasa cum arata monstri xp-ul conteaza

si apropo daka tot vreti xp mai mare stati si on ca sa aveti parte de ceva buna daka nu Honey si cu HH-ul o sa aie mereu parte de cei mai bun si la Cs nu vom participa niciodata deoarce crestem pe spoturi mici

asta acum depinde si de noi nu numai de admini ca noi daka vrem xp maree avem parte de el dar mai trebuie sa steam si on nu numai afk ..... :nanana:

Link to comment
Share on other sites

cand am propus sa se faca toata arena cu spoturi de gigas golem si fire golem, n-a fost de acord nimeni :))

acum toti se plang ca n-au unde creste si ca-i xp-ul mic

au mai fost vreo 2 propuneri de genu asta si tu ai avut aceeasi replica. mai schimba caseta.

eu unul nu sunt de acord. mai degraba sa se schimbe mobii din tarcurile fire, sa fie mai mici la dimensiuni dar sa dea aceeasi xp, pt ca apar probleme la rr-urile de srv cand 1 player intra si este acoperit de mobi iar urmatorul care intra nu-l va observa pe primul.

Link to comment
Share on other sites

excelenta idee spauny.

cat despre mobi,nu vad dc toata lumea se plange..spoturile poison(in caz de disperare pt cei cu rr multe) sunt foarte bune pt cei cu 2 resp 3 rr care sa zicem ca nu au relatii sau fac conturile posta...iar hero mutant isi au si ele rostul la fel ca si poison.Dar na am 6 rr tin tarc incep sa am alte cerinte fata de joc ca vreau sa cresc mai rpd..

In fine spoturile sunt facute ptr playeri in functie de rr-uri nu in functie de nopti nedormite in fata calculatorului.

Link to comment
Share on other sites

mda .e aiurea cu primele spoturi in arena ,chiar va convine sa stati si on si sa aveti si exp mic ca in tarkan ?:| iar celor din tarkan nu li se intampla nimic pentru ca sunt afk ?

Am mai facut si eu un topic asemanator si am primit raspuns ca nu sunt eu obisnuit ca asta e s2 si ca nu mai e ca pe 97d ....

Link to comment
Share on other sites

si in tarkurile de bk trebe facut ceva sunt nasoale rau

am fost si eu cateva ori in tarcul de bk cu TheNight, eu zic ca e bine acolo:) tot problema cu respawn, daca ar veni mai repede ar fi si mai bine

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

si in tarkurile de bk trebe facut ceva sunt nasoale rau

ff nasol

stau mobi imprastiati

eu as zice sa bage bali si soliders in tarkurile de bk

bineinteles xp de cel putin 30 k

Link to comment
Share on other sites

Tinand cont ca acum sunt majoritatea charurilor mari :D ar trebuii toate facut la fel ideea este buna si cred ca trebuiau schimbate spoturile a devenit svr-ul season 2 sau sa fie lasate spoturile care erau pe s2 test

cum erau?

Link to comment
Share on other sites

As dori dupa ce fac full sa imi dati niste bani .... as dori sa se faca si in icarus spoturi ca in k7 (dar sa fie numai spoturi mari) ..... ar fi bine, de fapt, ca toate kalimele sa fie ca si k7 ..... ma mai gandesc si am sa va mai spun niste sugestii bune ....

Link to comment
Share on other sites

As dori dupa ce fac full sa imi dati niste bani .... as dori sa se faca si in icarus spoturi ca in k7 (dar sa fie numai spoturi mari) ..... ar fi bine, de fapt, ca toate kalimele sa fie ca si k7 ..... ma mai gandesc si am sa va mai spun niste sugestii bune ....

Da ce-i aici topic de dorinte ?

On topic : Evident nu sunt la fel ca cele de pe 97d . Acelea erau cele mai frumoase .

Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 23 2010, 00:09' post='5010116']

Da ce-i aici topic de dorinte ?

On topic : Evident nu sunt la fel ca cele de pe 97d . Acelea erau cele mai frumoase .

Nu e topic de dorinte..... dar lumea cam vrea "mura in gura" .....

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

As dori dupa ce fac full sa imi dati niste bani .... as dori sa se faca si in icarus spoturi ca in k7 (dar sa fie numai spoturi mari) ..... ar fi bine, de fapt, ca toate kalimele sa fie ca si k7 ..... ma mai gandesc si am sa va mai spun niste sugestii bune ....

uite un om care se multumeste cu putin

sta si creste prin tarkan la lvl 390+ :clap:

pi el de ce sa aibe nevoie de spoturi

in arena mai bune...daca el nu a vazut arena

inca :-j

Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 23 2010, 01:09' post='5010116']

Da ce-i aici topic de dorinte ? -> 1

On topic : Evident nu sunt la fel ca cele de pe 97d . Acelea erau cele mai frumoase . -> 2

1. evident...dragosh vreau si eu un set anubis...defapt dami 2...mai baga si un viper staff exe lk edr 2% +13 si daca se poate....da sigur se poate sami faci si charu full

2. Adevarat....

On topic: ar fi o idee...mai ales la alea de poison nu se merita sa faci party ca sa iei la lvl 350 7-8k xp iar unu in k7 sa ia in jur de 16-17k ....e o diferenta de aproape 10k totusi....nu zic acum ca la alea poison sa iei 20k doar ca sa fie oleaca mai mult...in jur de 12k-13k

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

^_^ |)-->

CITAT(| ^_^ | @ Apr 23 2010, 07:48)

1. evident...dragosh vreau si eu un set anubis...defapt dami 2...mai baga si un viper staff exe lk edr 2% +13 si daca se poate....da sigur se poate sami faci si charu full

2. Adevarat....

On topic: ar fi o idee...mai ales la alea de poison nu se merita sa faci party ca sa iei la lvl 350 7-8k xp iar unu in k7 sa ia in jur de 16-17k ....e o diferenta de aproape 10k totusi....nu zic acum ca la alea poison sa iei 20k doar ca sa fie oleaca mai mult...in jur de 12k-13k

daca sunteti batuti in cap asa o sa ramaneti

voua va convine sa stati on pe spoturile alea si sa luati 7-8 k? :-j

Link to comment
Share on other sites

^_^ |)--><div class='quotetop'>CITAT(| ^_^ | @ Apr 23 2010, 07:48) </div><div class='quotemain'><!--quotec-->

1. evident...dragosh vreau si eu un set anubis...defapt dami 2...mai baga si un viper staff exe lk edr 2% +13 si daca se poate....da sigur se poate sami faci si charu full

2. Adevarat....

On topic: ar fi o idee...mai ales la alea de poison nu se merita sa faci party ca sa iei la lvl 350 7-8k xp iar unu in k7 sa ia in jur de 16-17k ....e o diferenta de aproape 10k totusi....nu zic acum ca la alea poison sa iei 20k doar ca sa fie oleaca mai mult...in jur de 12k-13k

daca sunteti batuti in cap asa o sa ramaneti

voua va convine sa stati on pe spoturile alea si sa luati 7-8 k? :-j

ma copile citeste mai bine si ai grija cum tragi concluzia...

Link to comment
Share on other sites

mda .e aiurea cu primele spoturi in arena ,chiar va convine sa stati si on si sa aveti si exp mic ca in tarkan ?:| iar celor din tarkan nu li se intampla nimic pentru ca sunt afk ?

Am mai facut si eu un topic asemanator si am primit raspuns ca nu sunt eu obisnuit ca asta e s2 si ca nu mai e ca pe 97d ....

Pai atunci trebuie micsorat exp in tarkan daca vrei sa se merite contorul in Arena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...