Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest kreeper

Sugestie

Recommended Posts

Guest kreeper

In legatura cu goblinul din aida, cel din stanga care ar trebui sa bagi iteme de bok 4 si 5 si sa iti faca "Refining Stone", pica in disperare itemele acolo, cica are 50% rata dar din 22 iteme bagate de mine nici unu nu a iesit.

Si asa intra ff greu o obtiune galbena buna , ca sa o upgradezi treb sa iti vinzi un rinichi... Se poate mari rata aia gen 60-70% ?

Si in plus "Refining Stone", care trebuie sa creeze goblinul ala sunt asemanatoare cu JOL , pica in prostie cand bagi in iteme, eu nu prea vad sanse sa upgradezi la maxim obtiunea galbena.

Link to comment
Share on other sites

In legatura cu goblinul din aida, cel din stanga care ar trebui sa bagi iteme de bok 4 si 5 si sa iti faca "Refining Stone", pica in disperare itemele acolo, cica are 50% rata dar din 22 iteme bagate de mine nici unu nu a iesit.

o fi fost lagg sau erai u in bug, pica itemele dar nici chiar asa de des

Link to comment
Share on other sites

In legatura cu goblinul din aida, cel din stanga care ar trebui sa bagi iteme de bok 4 si 5 si sa iti faca "Refining Stone", pica in disperare itemele acolo, cica are 50% rata dar din 22 iteme bagate de mine nici unu nu a iesit.

Si asa intra ff greu o obtiune galbena buna , ca sa o upgradezi treb sa iti vinzi un rinichi... Se poate mari rata aia gen 60-70% ?

Si in plus "Refining Stone", care trebuie sa creeze goblinul ala sunt asemanatoare cu JOL , pica in prostie cand bagi in iteme, eu nu prea vad sanse sa upgradezi la maxim obtiunea galbena.

Contra,cat timp faci 1 char full...ai timp sa-ti strangi LEJER si vreo 2 chars de HRS.

PS: Ca n-ai strans tu?E problema ta.

Link to comment
Share on other sites

merg si iteme din bok +3 defapt sunt o serie de iteme care merg..si de ex nu am mai jucat de mult dar cand jucam imi ieseau cam 4 5 din 6 iteme..

totul tine de noroc...poate tie ti-au picat 30 iteme consecutive dar la altii poate au facut 30 consecutive...

iar eu nu vad dc o setare care a durat 6 7 luni sau de cand e s2 sa se schimbe la jumatatea serv.,..

poate altii s-au chinuit pana acum si si-au facut 2 3 charuri...in loc de 5 6 daca erau setarile la 60 70%...

dc sa-ti creeze tie un avantaj acum cand altii au muncit sa si-l creeze :)

offtopic

maine poimaine sugerati sa creasca sansele la creare harmony ca si asa pana va iese optiunea dorita stricati 60 100 harmony....

offtoipic againe

se mai uita si la fata omului :P (glumesc:) )

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

E vad ok cum este setata rata acuma , daca neam face in doua zile caracterele full de iteme si opt , pt ce neam mai juca :bananadance2:

asa este ... rata e perfecta ... :cool2:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...