Jump to content
oclaudiu

Catherine Zeta Jones, goala intr-un pictorial (FOTO)

Recommended Posts

Actrita Catherine Zeta-Jones a declarat intr-un interviu recent ca este mandra de corpul ei si ca nu are nicio problema cu nuditatea, in ciuda faptului ca a evitat sa se dezbrace in filmele in care a fost distribuita, informeaza dailymail.co.uk.

Actrita galeza a facut sa creasca pulsul unor spectatori atunci cand a aparut topless in filmul "Masca lui Zorro", in care a jucat alaturi de Antonio Banderas. Cu toate acestea, Catherine Zeta-Jones i-a "suparat" pe multi dintre fanii ei de sex masculin, in anii care au urmat, deoarece a preferat sa aleaga roluri care i-au permis sa poarte tinute vestimentare decente.

Totusi, actrita galeza a dovedit recent ca nu este o puritana si a acceptat sa pozeze nud pentru revista americana Allure.

In acest fel, Catherine Zeta-Jones a tinut sa arate lumii intregi ca nu si-a pierdut toate rotunjimile, in ciuda unor fotografii recente ale paparazzi-lor in care apare foarte slaba.

Actrita galeza a declarat cu aceasta ocazie ca este mandra de corpul ei, la varsta de 40 de ani, si ca intotdeauna a simtit acest lucru.

Intr-un alt interviu, acordat la inceputul acestui an, in emisiunea lui David Letterman, actrita a maturisit ca a renuntat sa se mai plimbe goala prin gradina, dupa ce s-a mutat din Insulele Bermude - unde locuia cu sotul ei Michael Douglas si copiii lor - la New York.

In interviul care a insotit pictorialul pentru revista Allure, actrita galeza a marturisit planurile sale de viitor, declarand ca isi doreste sa traiasca pe un vas si sa calatoreasca in jurul lumii.

Sursa : http://www.mediafax.ro/life-inedit/catheri...ditatea-5896336

Stau si ma minunez cum poate o femeie la 40 ani sa aiba asa forme. Multe tinere la 20 ani viseaza la asa ceva.

Link to comment

marfa ma frate...ce sa zic , de maine nu ma mai duc la munca , viata mea e mai completa ca am vazut'o pe asta nud ..

Stau si ma minunez cum poate o femeie la 40 ani sa aiba asa forme. Multe tinere la 20 ani viseaza la asa ceva.

vezi Madonna....ai bani n-ai cum sa nu arati bine ... 50-60-65 ce draq mai conteaza varsta .. :>

Link to comment
Guest spanky

marfa ma frate...ce sa zic , de maine nu ma mai duc la munca , viata mea e mai completa ca am vazut'o pe asta nud ..

vezi Madonna....ai bani n-ai cum sa nu arati bine ... 50-60-65 ce draq mai conteaza varsta .. :>

Madonna ???? valeuuuu, imi pare rau ca nu impartasim aceeasi parere, dar Madonna numai sexy nu e

cat despre Catherine da ....e sexy, dar nu stiu ce e asa mare stire :lol:

Link to comment

Madonna ???? valeuuuu, imi pare rau ca nu impartasim aceeasi parere, dar Madonna numai sexy nu e

cat despre Catherine da ....e sexy, dar nu stiu ce e asa mare stire :lol:

De cativa ani incoace mie Madonna imi aduce putin a cadavru ambulant. Arata bine Catherine, desi este deja la a doua tinerete.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...