Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Leo[DW]

re

Recommended Posts

atunci cand vreau sa intru in joc de pe contul leopardu mi se confirma precum asa:this account is blocked=as fi recunoscator daca ati putea sa ma lamuriti in privinta acestui dezavantaj care se abate asupra mea:)=si as mai avea inca ceva de adaugat cu privire la un alt cont verde la care nu imi sugereaza nimic cand vreau sa intru doar ca , si la acest cont nu pot intra n joc=atat am avut de spus =in incheiere ast un raspuns concret despre cele relatate si de asemenea va doresc o zi buna n continuare =la revedere :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

1: vad ca din februarie nu ai mai intra => ia patch-ul nou.

2: vezi poate dai din greseala click pe serverul de teste.

La contul verde acelasi lucru.

nu cred, daca n`ai patchu' iti da direct disconnect, cand dai enter,deci credca alta e problema, daca ija zice ca nu e blocat contul respectiv atunci nu e

Link to comment
Share on other sites

Da se pare ca , atunci cand am vrut sa intru in joc eu de fapt am dat gresit click pe serverul de teste si fara sa imi dau seama mam tot chinuit sa intru si nu puteam sa intru=insa dupa aceea am dat pe celalalt server care a trebuit si am putut sa intru in joc pe contul leopardu =dar am incercat sa intru si pe celalalt cont verde si nu pot sa intru =imi zice ceva de genu account invalid =cu alte cuvinte ma atentioneaza ca , nu e scris corect useru sau parola=cred ca , am uitat parola =ptr ca parola pe care o scriu nu e buna =cum as putea sa aflu parola ca , pe mail nu mai pot sa intru ?si desi snt convins 100% ca parola pe care o scriu la contul ''verde'' e corecta cu toate astea nu pot intra si nu e buna parola nsh dke= ati putea sa im dati datele contului mai precis parola de la cont ?= :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Ce fac daca mi-am uitat parola/email-ul/contul? Cui ma adresez?

Nu stiu ce va faceti, dar ar fi bine sa va stoarceti creierii sa va aduceti aminte, deoarece noi nu va (mai) putem ajuta. Puteti lua acest nu putem ca nu vrem, asta pentru ca au fost destule cazuri in care s-au spart conturi fiind ale altor persoane. Asta s-a intamplat deoarece stia cateva date despre cont, urmand sa i se schimbe mail-ul si respectivul se facea cu un cont. Deocamdata acest aspect ramane neschimbat, nu va mai dam date despre conturile dumneavoastra. Degeaba trimiteti pm-uri unor moderatori/asistenti sau globalul/globalii care se ocupa de sectiunea MU. E contul vostru, e responsabilitatea voastra.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...