Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

capcana de soareci

In legatura cu CS

Recommended Posts

Desfasurare:

- Uniunea din care face parte echipa atacatoare/aparatoare va fi automat inclusa la fiecare echipa atacatoare/aparatoare.

- Atacul propriilor trupe este posibil doar apasand tasta Ctrl.

- Damage-ul atacului la distanta poate fi redus cu 80% trupelor proprii, si cu 60% la alte trupe.

- Pentru a castiga Siege-ul, sigiliul oficial al GM-ului trebuie inregistrat la piedestalul localizat in Dragon Tower, iar daca inregistrarea e reusita, proprietarul castelului va fi schimbat.

- Doar GM-ul poate "stampila" seal-ul din piedestal.

- Pentru a-l "stampila" apasati-l 30 de secunde, iar daca GM-ul este omorat sau procesul de inregistrare este oprit, "stampilarea" va fi esuata.

- Daca este un timp ramas, chiar daca "stampilarea" a fost reusita, batalia va continua, dar cele 2 tabere (atacator/aparator) vor fi schimbate.

- Guildul care va avea sigiliul oficial "stampilat" la sfarsitul Siege-ului va avea statutul de Lord al castelu

atata timp cat eventul nu s-a putut termina din motive tehnice degeaba ati reusit sa luati provizoriu castelu

citeste aici

PS:ai fost cumva inregistrat la CS? =))

Link to comment
Share on other sites

am si eu o intrebare

pana la urama la cine ramane cs

si de ce se opreste serv 2 fix cand e cs

nu e prima oara cand se intampla asta....vrem si noi un raspuns

sau trebuie sa ne asteptam de fiecare data ca asa

se va intampla.

Va rog lamuriti-ne si pe noi. :)

Off ciobitza. Ti-am zis ca stau langa RDS si le-am taiat cablul. Nu mai puteam de ciuda ca l-ati luat. Oricum imi pare rau ca ati apucat sa sarbatoriti inainte sa vedeti la cine a ramas. De fapt la HH nu e prima oara cand se bucura inainte. Spor sapt viitoare oricum :)

Link to comment
Share on other sites

Off ciobitza. Ti-am zis ca stau langa RDS si le-am taiat cablul. Nu mai puteam de ciuda ca l-ati luat. Oricum imi pare rau ca ati apucat sa sarbatoriti inainte sa vedeti la cine a ramas. De fapt la HH nu e prima oara cand se bucura inainte. Spor sapt viitoare oricum :)

of roxana :-j u zeita lu Honey

lasa ca e timp .....in ceea ce priveste cs eram curios

de ce se opreste serv fix cand e cs

asta vreau sa aflu de la admini :-j

Link to comment
Share on other sites

of roxana :-j u zeita lu Honey

lasa ca e timp .....in ceea ce priveste cs eram curios

de ce se opreste serv fix cand e cs

asta vreau sa aflu de la admini :-j

al draq srv se opreste fix cand e castelu la hh =))

daca se mai intampla asta odata eu unul o sa ma apuc de alt srv nu stau sa imi pierd noptile pe srv sa cresc degeaba.

Link to comment
Share on other sites

al draq srv se opreste fix cand e castelu la hh =))

daca se mai intampla asta odata eu unul o sa ma apuc de alt srv nu stau sa imi pierd noptile pe srv sa cresc degeaba.

Poti sa pleci deacum, ciobytza tu mai stai?

Link to comment
Share on other sites

al draq srv se opreste fix cand e castelu la hh =))

daca se mai intampla asta odata eu unul o sa ma apuc de alt srv nu stau sa imi pierd noptile pe srv sa cresc degeaba.

e Linkmania nu Honeymania

sa va fie clar

eu nu inteleg de ce mai e serv daca se fac atatea diferente

si sa nu imi spune-ti mie ca nu am dreptate

joc de ff mult timp link si asa ceva nu am mai vazut

pe serv de cand a aparut linkmania #-o

Link to comment
Share on other sites

e Linkmania nu Honeymania

sa va fie clar

eu nu inteleg de ce mai e serv daca se fac atatea diferente

si sa nu imi spune-ti mie ca nu am dreptate

joc de ff mult timp link si asa ceva nu am mai vazut

pe serv de cand a aparut linkmania #-o

si ai vreo dovada ca a fost ceva deliberat? cum poti spune asemenea ineptii #-o

Link to comment
Share on other sites

Poti sa pleci deacum, ciobytza tu mai stai?

u dc te bagi nush..u esti de forma si asha vii la cs,doar sa aiba un om in+ :))

Link to comment
Share on other sites

nu stiu de ce se bucura honey :dontknow: desi nu e corect, pentru ca atunci cand a picat serverul 2 castelul era la HH, probabil va ramane castelul si saptamana asta la ei. dar asta nu pentru ca au fost mai buni, ci doar pentru ca au parte de un noroc incredibil. noi am aratat ca doar cu 3 guilde in ally, doar cu 1 bk full si foarte putini oameni full in ally tot am reusit sa il luam :dance: de aceea tot dau dovada ei de lasitate si incearca sa bage sign ca sa nu aiba adversari la cs, pentru ca le e frica :ph34r: si intr-adevar e bine de stiut de ce pica doar la cs si daca se poate remedia aceasta problema. unii care au facut full sau altii care stau in restul timpului la xp probabil asteapta cu nerabdare cs-ul si nu e prea frumos sa nu il poti juca asa cum trebuie. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

si ai vreo dovada ca a fost ceva deliberat? cum poti spune asemenea ineptii #-o

mah tyrexelu u laso draq de treaba

u crezi ca aici vb cu pustani aia de pe strada care le ceri u

tigari......hai se intampla o data dar deja e nesimtire

:-j si nu ma mai luati pe mn cu vorbele astea pe care

le borati le scoate-ti din stomac :-j

PS:ma distrez cu voi ca imi place cum va agitati

si va ofticati...sper ca sambata sa nu se mai opreasca serv :-j

Link to comment
Share on other sites

nu stiu de ce se bucura honey :dontknow: desi nu e corect, pentru ca atunci cand a picat serverul 2 castelul era la HH, probabil va ramane castelul si saptamana asta la ei. dar asta nu pentru ca au fost mai buni, ci doar pentru ca au parte de un noroc incredibil. noi am aratat ca doar cu 3 guilde in ally, doar cu 1 bk full si foarte putini oameni full in ally tot am reusit sa il luam :dance: de aceea tot dau dovada ei de lasitate si incearca sa bage sign ca sa nu aiba adversari la cs, pentru ca le e frica :ph34r: si intr-adevar e bine de stiut de ce pica doar la cs si daca se poate remedia aceasta problema. unii care au facut full sau altii care stau in restul timpului la xp probabil asteapta cu nerabdare cs-ul si nu e prea frumos sa nu il poti juca asa cum trebuie. :tiphat:

am si eu o intrebare

pana la urma la cine ramane cs

si de ce se opreste serv 2 fix cand e cs

nu e prima oara cand se intampla asta....vrem si noi un raspuns

sau trebuie sa ne asteptam de fiecare data ca asa

se va intampla.

Va rog lamuriti-ne si pe noi. :)

Si totusi, asta era intrebarea la informatii, de ce pica svrul doar cand e cs? In ambele situatii cand a picat, fiind destul de multa lume prezenta la event. Sa se rezolve pb sa nu mai apara.

Cum sar astia din poney, vine sefa lor (rosy) si imediat trantorii sar sa-si bage nasu, desi nici nu citesc despre ce e vb -_-

Link to comment
Share on other sites

parca vad ca o sa tot pice cs u din cauza lagului =)) 20 de mg cu powerslash => no cs :))

ce lag mah ce tampeni ziceti akolo

nu a picat pe ses1 cand erau 100 in camera

si pica akuma?oare de ce? #-o

lumea a inceput sa creasca asta e scopu la serv asta

cs sa se bata lumea pt el cat mai multe aliante

cine e mai bun ramane in picioare :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...