Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Al3Xutza17

Cum sa scapam de pk pe spot

Recommended Posts

Am vazut ca de ceva vreme incoace numai pk pe spot..nu mai poti tine un spot 2,3 zile chiar dak stai on.Am o nelamurrire:spoturile ultimele din k6 sunt ale Guildei Honey?Vad ca nu mai poti tine un spot..dak vrei sa ti un spot acolo..tre sa stai phono pe spot :-j ...dc ?Am ajuns sa stam phono pe un spot ca sa`l putem pastra..oare cum putem scapa de Nesimtirea asta...Eu chiar nush...Astept si parerile voastre...Ms

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca de ceva vreme incoace numai pk pe spot..nu mai poti tine un spot 2,3 zile chiar dak stai on.Am o nelamurrire:spoturile ultimele din k6 sunt ale Guildei Honey?Vad ca nu mai poti tine un spot..dak vrei sa ti un spot acolo..tre sa stai phono pe spot :-j ...dc ?Am ajuns sa stam phono pe un spot ca sa`l putem pastra..oare cum putem scapa de Nesimtirea asta...Eu chiar nush...Astept si parerile voastre...Ms

eh, stii ca alaltaieri am pierdut 9 spoturi?:)) numa prin pk, spotu meu de 3 ori lam pierdut azi pe seama pkului, deci H0NEY e de vina?:)) asa asa:)) baga, ca H0NEY e cel mai tare si trebe sa ii injuri vad ca mai nou nai ce face in afara de asta, ia mai uitate si tu, tu nai facut pk pe spot?:)) eu nam cazier, asa cum ai tu! o singura data apar pe forum, tu ai luat si 5 zile ptr pk pe spot, deci nush ce vrei sa zici cu astea, ca cica spoturile sunt a lui H0NEY, si ce daca? :tiphat:

GG H0NEY!

Link to comment
Share on other sites

eu am luat dintr`o prostie...oricum e prima abatere...dak stau sh ma uit pe forum cate pk pe spot a dat Honey ma sperii :-s

asta vad, noi facem mai multe greseli da uitate cati suntem...ma uit eu si iti pun si printu sa vezi:)

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca de ceva vreme incoace numai pk pe spot..nu mai poti tine un spot 2,3 zile chiar dak stai on.Am o nelamurrire:spoturile ultimele din k6 sunt ale Guildei Honey?Vad ca nu mai poti tine un spot..dak vrei sa ti un spot acolo..tre sa stai phono pe spot :-j ...dc ?Am ajuns sa stam phono pe un spot ca sa`l putem pastra..oare cum putem scapa de Nesimtirea asta...Eu chiar nush...Astept si parerile voastre...Ms

K6 ultimele sunt ale cui sunt in stare sa le tina,dar nu mai arunca cu piatra in geam la altii cand tu ai facut lucrul asta,plus ca rar s`a pierdut spot k6,ia intreaba HH`u a cata oara dau PK pe spot k6 ultimele apoi vorbeste.Dar nu stiu de ce ma mir ca faci topic de asta daca ai intrat la [cioby] in guild,probabil acolo v`ati strans toti astia suferinzi ca va dau Honey PK`uri si probabil tema zilei e "cum sa dam ss la un honey".

Atat am avut de spus,parerea mea e sa`ti vezi lungul nasului inainte sa arati cu degetul

Sarbatori fericite iti doresc

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

eu am luat dintr`o prostie...oricum e prima abatere...dak stau sh ma uit pe forum cate pk pe spot a dat Honey ma sperii :-s

asta e jocu fetito

si nu cred ca e bine sa folosesti cuvantul HONEY asa cum vrei tu ca sar putea

sa nu mai ai spot nici lore scheleti.

@si eu iau pk pe spot asa ca gura ,daca vrei iti pun si poza de acu 3 zile cand am

fost on si am luat pk.

Link to comment
Share on other sites

asta e jocu fetito

si nu cred ca e bine sa folosesti cuvantul HONEY asa cum vrei tu ca sar putea

sa nu mai ai spot nici lore scheleti.

@si eu iau pk pe spot asa ca gura ,daca vrei iti pun si poza de acu 3 zile cand am

fost on si am luat pk.

Ma ameninti ?:))

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca de ceva vreme incoace numai pk pe spot..nu mai poti tine un spot 2,3 zile chiar dak stai on.Am o nelamurrire:spoturile ultimele din k6 sunt ale Guildei Honey?Vad ca nu mai poti tine un spot..dak vrei sa ti un spot acolo..tre sa stai phono pe spot :-j ...dc ?Am ajuns sa stam phono pe un spot ca sa`l putem pastra..oare cum putem scapa de Nesimtirea asta...Eu chiar nush...Astept si parerile voastre...Ms

ultimul k6 a fost mereu la honey pe season2 asa ca gandeste inainte sa scrii ceva

Link to comment
Share on other sites

TheGame cat te-ai milogit sa intri in Honey ?

nici 1 secunda, cat am asteptat hmm 4 zile, :) eu nu mam milogit, am preteni aici...

mai nou ai cv cu mine?

apropo alexutza, nu e obligatoriu sa te joci pe un server pvp, exista non pvp da in alta parte...

Link to comment
Share on other sites

nici 1 secunda, cat am asteptat hmm 4 zile, :) eu nu mam milogit, am preteni aici...

mai nou ai cv cu mine?

apropo alexutza, nu e obligatoriu sa te joci pe un server pvp, exista non pvp da in alta parte...

Esti fraer de aia se leaga lumea de tine :)) tu vorbesti in numele intregi aliante :blink: btw vezi ca WestSide ii doar acolo de umplutura in honey :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Fiecare tine spotul cat poate sta on....etc etc.

Daca cineva tine un spot de 3 luni de zile, bravo lor. Pk-ul se pedepseste destul de aspru, pk-ul are rostul lui pe server, se iau spoturi, mai scapa lumea de nervi.

Nesimtirea se va pedepsi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...