Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

capcana de soareci

Guilda NewTimeS

Recommended Posts

Ok, vad ca acolo stergeti, va doare adevarul. Aici ce mai stergeti :))?

Da, ma, a si uitat cioby cand zicea "ba, dati-mi tarc sa dau rr" si nu era in gluma ci el chiar vorbea serios (mai vroia sa fie si tinut de veghe afk in timp ce el facea singur xp =)) ). Ati uitat ce ati spurcat? Mancati mancarea porcilor? Atat de la pamant va e caracterul? Si te rog ca sa stergi din descrierea topicului de la NewTimes din titlul pentru vechii membrii Sicily, nici asa nu meritati sa va numiti.

De ce sunt nervoasa? Pe cioby stiti de ce, iar pe ceilalti pentru ca una spun si alta fac.

PS: Nu e rhaz, alexutzo ci eu am scris (Raz^ e un char pe care l-am vazut trecand pe langa tarc).

Link to comment
Share on other sites

Ok, vad ca acolo stergeti, va doare adevarul. Aici ce mai stergeti :))?

Da, ma, a si uitat cioby cand zicea "ba, dati-mi tarc sa dau rr" si nu era in gluma ci el chiar vorbea serios (mai vroia sa fie si tinut de veghe afk in timp ce el facea singur xp =)) ). Ati uitat ce ati spurcat? Mancati mancarea porcilor? Atat de la pamant va e caracterul? Si te rog ca sa stergi din descrierea topicului de la NewTimes din titlul pentru vechii membrii Sicily, nici asa nu meritati sa va numiti.

De ce sunt nervoasa? Pe cioby stiti de ce, iar pe ceilalti pentru ca una spun si alta fac.

PS: Nu e rhaz, alexutzo ci eu am scris (Raz^ e un char pe care l-am vazut trecand pe langa tarc).

scuza-ma lexa dar a avut dreptate alexutza

esti proasta imi pare rau sa iti zic

ai stat vrodata on pt mn ca sa cresc?

eu nu cred sa ziceti ms lu creatrix si celorlanti care

au stat on sa aveti un spot de la o la alta

ca pe langa ei mai cresteati si voi

de ce nu ne lasati in pace?

chiar asa nu puteti sa va vedeti de treaba voastra

ce va framanta?invidia :crazy:

re ally:X

:> buna corione

Link to comment
Share on other sites

Guest [Sicily]neo_moco

invidie pt ce ? ati realizat ceva ? poate dupa ce luati cs poate dupa ce ajungeti o guilda respectata poate atunci dar nici atunci, ca nu miai luat boii de la caruta.creatix a stat in party on a gasit spoturi. si u la fel dar din cate vad pe status nam crescut numai noi, mi se pare ca si voi nu ? ca daca nu cresteai numai iti permiteai sa te gandesti la cs. dar poate gresesc eu si am crescut numai noi.si voi ati ramas micuti si amarati saracutii.nu ne roade invidia , dar vad cata prostie e pe srv. PT VECHII MEMBRII AI SICILY e topicul vostru nu? unde ai pus poze la vrajeala uite ce zice rha. f bine a zis rha. uite ca crestem si fara u si crea si hurdy. voi chiar credeati ca g sta in voi?niciodata.ce ai vrut sa arati aliantei ta le cu pozele aleA?:)).si u parca injurai pe 1snake si canabis si acum va pupati . uitativa la voi si apoi puneti poze despre noi.din cate stiu de la baieti guilda tea crescut pe tine nu u guilda.cat despre lexa...... mai aveti mult pana sa vb de ea sau sa o jigniti.

Link to comment
Share on other sites

neo_moco' date='Mar 31 2010, 16:56' post='4931255']

invidie pt ce ? ati realizat ceva ? poate dupa ce luati cs poate dupa ce ajungeti o guilda respectata poate atunci dar nici atunci, ca nu miai luat boii de la caruta.creatix a stat in party on a gasit spoturi. si u la fel dar din cate vad pe status nam crescut numai noi, mi se pare ca si voi nu ? ca daca nu cresteai numai iti permiteai sa te gandesti la cs. dar poate gresesc eu si am crescut numai noi.si voi ati ramas micuti si amarati saracutii.nu ne roade invidia , dar vad cata prostie e pe srv. PT VECHII MEMBRII AI SICILY e topicul vostru nu? unde ai pus poze la vrajeala uite ce zice rha. f bine a zis rha. uite ca crestem si fara u si crea si hurdy. voi chiar credeati ca g sta in voi?niciodata.ce ai vrut sa arati aliantei ta le cu pozele aleA?:)).si u parca injurai pe 1snake si canabis si acum va pupati . uitativa la voi si apoi puneti poze despre noi.din cate stiu de la baieti guilda tea crescut pe tine nu u guilda.cat despre lexa...... mai aveti mult pana sa vb de ea sau sa o jigniti.

neo putem juca si dur daca vrei

si o sa vedeti in joc ce am vrut sa zic :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest [Sicily]neo_moco

stai relax cu nu ma sperii.incetati cu kknrii de genu poze si alte rahaturi. alti oameni numai poti atrage din sicily. multumeste-te cu cine tia venit. consideram ca nu existati considerati ca nu existam. nu facem niciodata partyuri cu voi ,voi la fel cu noi.dar daca u ne ataci pe noi prin vb si poze nu cumva vrei sa intorc si obrazul celalalt?am mai spuso si repet spor la cs.si termina cu amenintarile ca nici unu dintre noi nu suntem hurdy

Link to comment
Share on other sites

lexa chiar nu stiu unde e problema voastra?

nu puteti sa va abtineti de la comentari? :banghead:

Cine a inceput? Eu am scris topicul ala? Eu am inceput azi dimineata pe global? Auzi la el, mai si ameninta cu bataia. Tu crezi ca tot ce zboara se mananca, ma?

Hai jet, ca deja iti arati ciobanismul.

Link to comment
Share on other sites

Cine a inceput? Eu am scris topicul ala? Eu am inceput azi dimineata pe global? Auzi la el, mai si ameninta cu bataia. Tu crezi ca tot ce zboara se mananca, ma?

Hai jet, ca deja iti arati ciobanismul.

eu nu am dat niciodata intr-o fata si nici nu o sa dau

asta ca sa stii si u

in ceea ce priveste topicul ala e topicu aliantei

pot sa scriu ce vreau :crazy:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...