Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

muspeedy

eroare 110 :|

Recommended Posts

acum formatez iar .. pun alt w7 pe 32bit .. sa vedem pana mea .. de fumat m-am lasat . de mu nu vreau ... dar nu o sa stau cu xp sa ma joc ... :(

mc frumos ca ti-ai pierdut timpu sa scrii acolo :) , apreciez

afk . format .new start.

zz.

uraaaaaaaaaa merge

am instalat win7 pe 64 si merge

64 sau 32 bit? ai schimbat drivere ceva?

:-?

Link to comment
Share on other sites

Deci problema asta nu o mai rezolva nimeni ?? Sau e cum am spus eu windos media center ? :)

Deocamdata daca ai incercat tot ce sa incercat pana acum alta varianta decat schimbarea windowsului deocamdata nu este ... poate va veni cineva cu o idee ingenioasa :)

Ps: +1 bere ca ai scapat de Secsy^ :D

Link to comment
Share on other sites

Deocamdata daca ai incercat tot ce sa incercat pana acum alta varianta decat schimbarea windowsului deocamdata nu este ... poate va veni cineva cu o idee ingenioasa :)

Ps: +1 bere ca ai scapat de Secsy^ :D

MS ! :)) Si eu pana acum. am observat ca doar asta sa schimbi windosu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Frappe

Deci cum ramane cu ERROR 110 ?? trebuie sa schimb windowsul . am w7 pe x64 .. sau se gaseste vreo rezolvare mai buna .. ? :crazy: :comp2:

Link to comment
Share on other sites

Guest GixXxer

Am si eu aceeasi problema ... asteptam o solutie !!! :beer: sa formatez PCu nu vreau .... altceva mai scurt trebe sa fie....

Link to comment
Share on other sites

Guest Frappe

Dap .. nici eu nu vreau sa reformatez windowsul ..... Daca se straduiesc putin moderatori o rezolva si pasta :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: Pana atunci spor la lvl celor care le merge mu :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Dap .. nici eu nu vreau sa reformatez windowsul ..... Daca se straduiesc putin moderatori o rezolva si pasta :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: Pana atunci spor la lvl celor care le merge mu :nanana:

si eu am rezolvat problema tot cu reinstal de windows...am bagat acelasi wind care il aveam si inainte (xp media center 2005 ) si acum merge :P

Link to comment
Share on other sites

Problema cu eroare este din cauza driverelor video in proportie de 50%.

Pe windows 7 am patit si eu odata (placa video nvidia) si cand incercam sa intru in joc eroarea 110. Cum le-am dezinstalat cum a mers jocul.

Link to comment
Share on other sites

Unde am scris eu asta? Tu ai citit ce-am scris eu? "Cateva reply-uri folositoare", restul sunt quote-uri ale altor useri, solutiile lor. Ce va mananca pe voi sa scrieti porcarii, cum posteaza un moderator ceva, clar trebuie sa va luati de el, ca voi sunteti mai destepti, trebuie sa aratati asta. Fraieri suntem noi ca va dam apa la moara cand ar trebui sa va tratam cu indiferenta. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...