Jump to content
eseeet

Cum va arata viitorul

Recommended Posts

Majoritatea oamenilor vor muri in cel de-al 3-lea razboi mondial ,cel mai mare inamic al omului a fost intotdeauna omul,cea mai mare frica a omului a fost intotdeauna alt om,iadul omului a fost adus pe pamant odata cu el.

Link to comment
Share on other sites

Depinde de multi factori. Nu stiu inca ce sa aleg: sumbru sau luminos. :-?

In Romania viitorul bate spre negru (maro). Nu vreau sa spun de ce, ca apoi vezi doamne o sa fiu considerat rasist.

Va dati seama ce a ajuns Romania daca la presedintie a candidat un TIGAN. #-o

Cat despre viitor in general, cred ca va fi unul luminos, tehnologia se va dezvolta atat de mult incat nu ne putem imagina acum. Insa vom vedea ce va fi.

Link to comment
Share on other sites

In Romania viitorul bate spre negru (maro). Nu vreau sa spun de ce, ca apoi vezi doamne o sa fiu considerat rasist.

Va dati seama ce a ajuns Romania daca la presedintie a candidat un TIGAN. #-o

Cat despre viitor in general, cred ca va fi unul luminos, tehnologia se va dezvolta atat de mult incat nu ne putem imagina acum. Insa vom vedea ce va fi.

Viitorul Romaniei e la fel de stralucit ca si prezentul. Si nici cel al planetei nu va fi prea luminos, razboiul bate la usa.

Link to comment
Share on other sites

nu e nimica SF la filmuletul ala. totul e posibil. singurul lucru de care depinde, e sa fie si rentabil. degeaba cerceteaza si dezvolta tehnologie pentru producerea unui asemenea aparat daca numai 10 oameni de pe planeta isi permit sa si-l cumpere. baby steps. ce credeti ca ar spune lenin daca i-ati arata un iphone ?

Link to comment
Share on other sites

Era sa fac pe mine de ras.

Nu s-a prins nimeni ca e o parodie si e la misto facut filmuletul? =))

only 498 years away .....inca putin si ajungem , caterinca intr-un fel si nu se stie niciodata cum o sa fie in viitor poate o sa traim ca in Kongo pe liene .

Link to comment
Share on other sites

Chiar am avut acu ceva saptamani o discutie cu diriginta pe tema asta. Ea zicea sa nu ne bazam pe informatica, pentru ca nu o sa mai tina mult chestia asta cu calculatoarele. Eu o contraziceam si ziceam exact opusul, ca informatica va fii baza viitorului. Si tot la parerea asta raman, ca vom avea parte de un viitor computerizat.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...