Jump to content
vudu

luati aminte

Recommended Posts

Guest erifeek

Ca tot intram acuma in postul pastelului ... nu mai intru' pe net ... isi bate joc Satana de mine cu internetu asta... pfuuuu

Link to comment
Share on other sites

Iarasi pocaiti ? M-am saturat de ei, cand vad bisericile alea care n-au nici macar o forma de biserica, ei mari Iehovisti. Aia n-au cruce pe biserica aia, nu isi fac cruce (daca bine stiu). Merg acolo sa ce ? Sa se roage la Iehova, bla bla bla. Si cica pierdem timpu lu dzo (da, cu d mic -_-) pe hi5 sau mess ?! Ce ma ? Ala e prost sau asa e el ? E timpul meu, nu al altcuiva. Mama, daca ma descarc pe Iehovistii astia, cred ca primesc suspend pe toate conturile.

@ Brb 1 sapt, tin post.

Link to comment
Share on other sites

Cand ma gandesc ca unii chiar stau si asculta porcarii de genu` :|. L-am oprit dupa 1 minut ( imi venea sa il dau pe ala de toti peretii ). Sunt socat cand vin seara de la lucru si uneori ii prind pe astia cand ies de la adunare sau cum ii zice. Sunt enorm de multi. Stau si asculta kkturi de genul? Wtf? :|

Link to comment
Share on other sites

Cand ma gandesc ca unii chiar stau si asculta porcarii de genu` :|. L-am oprit dupa 1 minut ( imi venea sa il dau pe ala de toti peretii ). Sunt socat cand vin seara de la lucru si uneori ii prind pe astia cand ies de la adunare sau cum ii zice. Sunt enorm de multi. Stau si asculta kkturi de genul? Wtf? :|

=))))) ne mai minunam si noi ,imagineaza`ti ca oamenii astia chiar umbla printre noi #-o e ciudat cand vezi asa ceva...

ps:daca stau pe buda 1ora inseamna ca pierd timpu lui......? =))=))=))=))

Link to comment
Share on other sites

#-o Vai de capu' lui vaaai ce ciudatenii :crazy: .

are dreptate bunny ala e in stare sa si te bata la ce ton avea :))=)) :lol:

''modificati pozele in photoshop" :)))))))))) ce culmea a fost replica asta

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...