Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Just^Ing3rashuL

De ce !?

Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

ia mananca :bananadance2: in alta parte ce zici ? :crazy: :box:

Du-te tu sa mulgi vacutza si sa bagi boticul. Nu de alta dar se pare ca ai lipsa de calciu in organism .

@ Just cauta pe net driverele de la placa video daca nu le ai si mai da-le un install.

Link to comment
Share on other sites

Win 7 nu e bun de nimik .....

cine te-a pacalit? poate ai tu vreo versiune de windows7 modificata de vreun pustiulica. eu il am de vreo 8 luni de zile aproape si am bagat tot ce s-a putut in el; mi se misca destul de bine si acum, lucru pe care vista si xp-ul nu l-ar fi facut.

@OT: problema e de la placa video. nu ai instalat driverul

Link to comment
Share on other sites

Aprob boom.

Eu unul imi formatam calculatorul in fiecare luna cu XP. Acum am win7 si nu l-am mai formatat din vara anului trecut.

eu am un win xp sp 3 performance edition decembrie 2009 si nu am nici o problema,aveti versiuni de pe net si deasta vi se intampla

Link to comment
Share on other sites

cine te-a pacalit? poate ai tu vreo versiune de windows7 modificata de vreun pustiulica. eu il am de vreo 8 luni de zile aproape si am bagat tot ce s-a putut in el; mi se misca destul de bine si acum, lucru pe care vista si xp-ul nu l-ar fi facut.

@OT: problema e de la placa video. nu ai instalat driverul

nu m-a pacalit nimeni ... sincer nu vreau sa vorbesc prostii, asa am auzit de la multi ca nu e bun ... mi-au spus majoritatea ca se misca bine tare, mult mai bine ca xp, numai ca fiecare a avut problema lui .... unuia i se bloca calc si fara restart nu scapa .... altuia ii dadea o eroare nu stiu de care etc ... nu l-am incercat ca sa pot spune sigur ... am incredere in prieteni :))

Link to comment
Share on other sites

nu m-a pacalit nimeni ... sincer nu vreau sa vorbesc prostii, asa am auzit de la multi ca nu e bun ... mi-au spus majoritatea ca se misca bine tare, mult mai bine ca xp, numai ca fiecare a avut problema lui .... unuia i se bloca calc si fara restart nu scapa .... altuia ii dadea o eroare nu stiu de care etc ... nu l-am incercat ca sa pot spune sigur ... am incredere in prieteni :))

bubu normal sa aiba probleme daca ei au PC din 1900 toamna .. driverele incompatibile= blue screen,restart PC sau sa se blocheze :D

Link to comment
Share on other sites

Deci mai departe de aici nu`mi intra...si pana aici mi se misca in frameuri...nu calculatoru, doar in imaginea jocului.... Ce sa`i mai fac...:(

http://yfrog.com/7fscreen031719040000j ....nu pot intra mai departe....e foarte aiurea...ce e de facut...sa`mi spuna cineva daca stie...va rog...

Verifica ce placa video ai, ce varianta de Windows 7 (32/64 biti) si instaleaza driverele pentru versiunea ta.

Adaug aici linkuri la site-urile producatorilor majori de chipseturi video

Drivere ATI

Drivere NVIDIA

Iti mai ramane sa alegi doar placa ta video si sistemul tau de operare din lista.

Succes!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...