Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MosPedala

LinkMania

Recommended Posts

Deci.. totul a inceput cu vers 97D perrfect zic eu ,svr aproape full mai tot timpul,multi erau bucurosi chiar de nu stiau ce e ala MuOnline ei jucau pentru a invata ceva nou si pentru noi prieteni...trecand anii sa ajuns la season1,o versiune greu acceptata de majoritatea iubitorilor de old school.Cum sa ajuns la aceasta versiune noi certuri/dusmanii usor usor majoritatea nu au avut incotro si au jucat pe s1,in scurt timp a progresat la s2.Atat sunt eu curios pana unde se va merge cu versiunile,oricum daca se va ajunge la s3/s4/s5 nu vad un viitor stralucit pentru svr.

Link to comment
Share on other sites

hmm dc nu vezi un viitor stralucit pt srv:-? doar nu vrei ca sa ramana s2 pentru eternitate.. e frumos sa se schimbe versiunile o data la cativa ani mai apare cate ceva nou iteme/etc wing lvl 3 :> si de asemenea si playeri noi bn ca si acuma apar dar unora le place s3/s4/s5 etc

Link to comment
Share on other sites

Admit 97D a fost super ok pana au aparut hack-urile apoi a devenit totul aiurea din cauza dupelor si mai ales a celor care dadeau d/c...si din cauza asta s-au lasat multi din old school crede-ma ca stiu f multi din ei si ceva totusi trebuia facut ca nu se putea juca deloc versiunea 97 D asa ca trecerea la S1...S2 era de mult solicitata de multi ...si dusmanii erau multe si pe 97 D dar putini stiau ...De ce ...ptr ca nu exista global ptr playeri..si exista pk pe spot,pk pe dusmani,injuraturi,limbaj etc etc !

Link to comment
Share on other sites

1) pe 97d ametzesc in exile

2) ce dreq e amish ? :coffee:

Stii desenele cu dexter's laboratory cand s-a dus el la tara, si facuse electricitate dintr-un cartof? :D Eh, aia de locuiau acolo, aia sunt amish people. Seamana putin cu abraham lincon.

:))
Link to comment
Share on other sites

Mie nu mi se pare aiurea ca s-a schimbat versiunea. Le-am jucat si rasjucat pe toate. Problema pe care o vad eu ar fi sa mai treaca 2 3 4 5 6 ... n ani pana sa se schimbe din nou. Odata familiarizati cu jocul... la ce sa-ti mai stea gandul daca nu la prostiute si la cum sa-i mai stresezi pe unii si pe altii si sa mai scapi si neprins eventual. :>

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Amish lover :)! Du-te la Amish people si stai cu ei pe carbuni si chiloti din urzici. Esti "old school", nu de alta.

Lexo tu vad ca ai cunostinte despre traiul Amish .... hai recunoaste ca ai avut o astfel de copilarie.... smulge-ne o lacrima recunoscand ca din nostalgie inca mai porti chilotzii din urzici....din aia fara atza.... :rofl1:

Stii desenele cu dexter's laboratory cand s-a dus el la tara, si facuse electricitate dintr-un cartof? :D Eh, aia de locuiau acolo, aia sunt amish people. Seamana putin cu abraham lincon.

:))

Ba ce exemple dai si tu ... dexter ....wtf? :rofl1:

Nu mam referit sa revina la 97D dar treceti cam rpd prin versiuni..

Parerea mea e ca daca la 97d s-au stat catziva ani , probabil si la s2 se va mai sta inca vreun an....si apoi vom mai vedea . Insa cred ca e in regula....ce perioada ai considera tu satisfacatoare? O schimbare odata la 10 ani? De genul azi in Timisoara maine si la Marioara? Vrei sa ajungi la 60 de ani cu scutecul pe tine , budinca de spanac pe birou, nepotii plecati in lumi paralele si tu asteptand ca Serverul de Mu din Burkina Faso sa treaca la S4 abia? :blink:

That's wrong man :pokeye: ....peoaple get bored with the same things ...that is the way that gay people appear - ask spiky :rofl1:

:ceuameni:

Link to comment
Share on other sites

Admit 97D a fost super ok pana au aparut hack-urile apoi a devenit totul aiurea din cauza dupelor si mai ales a celor care dadeau d/c...si din cauza asta s-au lasat multi din old school crede-ma ca stiu f multi din ei si ceva totusi trebuia facut ca nu se putea juca deloc versiunea 97 D asa ca trecerea la S1...S2 era de mult solicitata de multi ...si dusmanii erau multe si pe 97 D dar putini stiau ...De ce ...ptr ca nu exista global ptr playeri..si exista pk pe spot,pk pe dusmani,injuraturi,limbaj etc etc !

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ca tie nu iti placea :))))

doamne iar topic despre 97d :)))) resemnativa 97d nu o sa mai fie pe linkmania :)))

Link to comment
Share on other sites

Sa iti explic dc s'a ajuns aici?

pe old adik pe 97D se faceau prea multe dupe , hackuri , d/c-uri , erau destule buguri ale srv-ului :P

aici sunt mai putine zic eu , si joaca si aici destui playeri vechi

Link to comment
Share on other sites

nu e vorba de versiune aici... e vorba de noua comunitate. si nu vreau sa intru in detalii, sa jignesc pe cineva sau in polemici, dar eu una nu pot sa stau mai mult de 10 minute in joc fara sa ma enervez.

Lexo tu vad ca ai cunostinte despre traiul Amish .... hai recunoaste ca ai avut o astfel de copilarie.... smulge-ne o lacrima recunoscand ca din nostalgie inca mai porti chilotzii din urzici....din aia fara atza.... :rofl1:

las-o si tu acuma, ii plange copilul imaginar acasa si d-aia e tafnoasa. si mai zice de mine ca ma iau de ea aiurea.

apropo lexo, ziceai la un moment dat ca nu vrei ca plodul tau (imaginar, bineinteles) sa ajunga ca mine. in cazul asta, imi pare bine sa aud asta. va avea si copilul meu de cine sa rada.

Link to comment
Share on other sites

nu e vorba de versiune aici... e vorba de noua comunitate. si nu vreau sa intru in detalii, sa jignesc pe cineva sau in polemici, dar eu una nu pot sa stau mai mult de 10 minute in joc fara sa ma enervez.

las-o si tu acuma, ii plange copilul imaginar acasa si d-aia e tafnoasa. si mai zice de mine ca ma iau de ea aiurea.

apropo lexo, ziceai la un moment dat ca nu vrei ca plodul tau (imaginar, bineinteles) sa ajunga ca mine. in cazul asta, imi pare bine sa aud asta. va avea si copilul meu de cine sa rada.

Tu chiar nu mai ai de ce sa te legi :rofl1:? Chiar crezi ca rezolvi ceva tinandu-te dupa curul meu? Sa-i mananci pasarica daca e imaginara :)). Doar nu te superi ca mananci pasarica de copil "imaginar", nu :(?

PS: nu e nici o noua comunitate. Cum zicea si Shark, atunci nu se vedeau conflictele si erau reduse pentru ca modul de interactionare era mai limitat (un factor important fiind global chat).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...