Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BuBu_4u2

Pt ija

Recommended Posts

Imi pare rau pt ca fac un topic aiurea ... dar ija dak ai munci o zi intreaga ...si apoi la sf zile sa iti spuna ca nu iti plateste acea zi, ce ai face??? In fine prostie mare ca ma complic sa particip la eventuri ... prostie mare ca ma chinui sa fac cateodata ceva pt sv .... nu se merita cand esti tratat asa .... :banghead::banghead::banghead:

Spor la ceea ce faceti ....ca faceti bine tare :hair:

Link to comment
Share on other sites

pai sa sti ca ne tratati ca fraierii.tb sa precizati ca daca nu sunt destui participanti nu se mai tine nu sa ne lasati sa ne chinuim si apoi ciuca! :sef:

nu e deloc frumos ce faceti.... :hair: ar tb sa ne apreciati macar ca ne-am mobilizat si am facut fata de alti si ar tb sa incurajati luccruri de genu asta! :|

Link to comment
Share on other sites

Prea putine filmulete si prea mic interesul.

Din acest motiv eventul nu se va mai tine.

Deci ce pot spune? Is total in ceata .... ija ce dreq e asta???

Pierd o duminica intreaga ca sa fac un filmulet ... la ce calc am trebuie sa stau cate vreo 5-6 ore sa mi se salveze filmul .... ma trezesc dimineata la 6 sa vad dak s-a terminat de salvat, si in caz de s-a terminat sa vad dak am vreo greseala, si dak exista vreo greseala sa am timp sa ii dau din nou sa se salveze pana plec la facultate ..... imi fac nervi la maxim ca nu imi merge calculatorul cum trebuie .... si intr-un final reusesc sa fac si is multumit de ceea ce a iesit numai ca nu imi convine cum se vede ... dau sa se salveze din nou proiectul cu o rezolutie mai mare.... las calc deschis si plec la facultate.... si cand vin de la facultate sa vad ca eventul nu se mai tine. Serios acuma, la ce dreq m-am chinuit atat, la ce dreq am pierdut atat timp, pt ce???

Si apropo poate lumea lasa pe sfarsit si posteaza mai tarziu .... poate vor sa posteze la sf sa nu le fure nimeni ideea.... la asta te-ai gandit?

Is 3 filmulete postate .... de locul 1 locul 2 si locul 3 .... nu ma intereseaza pe ce loc ies ...dar makr sa stiu ca nu m-am chinuit degeaba.

Sper sa nu fiu lasat in aer ...

eu nu inteleg o chestie ija. s-a zis ca se tine eventul. timp de o luna de zile concurentii au avut timp sa-si faca filmuletz, si sa-l posteze. cine chiar a dorit sa castige puncte gmo, si-a dat interesul si si-a facut un filmuletz cu care sa concureze.

de ce sunt prea putine filmulete? atata timp cat sunt 3 premii, 3 filmulete, se pot acorda toate 3 premiile. de ce sa nu se voteze? in felul asta va bagati picioarele in munca noastra si puneti la fund toate orele pierdute in fata monitorului.

unii puteau foarte bine sa stea sa invete pentru examene, sa iasa in oras sau sa faca orice altceva decat sa piarda atatea ore ca sa-si ia spitzu in fund de la voi cu atata usurinta.

daca chiar vreti sa fie mai multe filme, dupa eventul asta, puneti o regula care va include si aspectu asta.

daca nu se posteaza doar un film eventul asta, ce se intampla? ia premiul 1?

daca se posteaza 3 filme eventul asta, ce se intampla? se voteaza pentru locul 1,2 si 3?

eu as opta pentru ambele variante :)

nu suntem singurii care nu si-au dat interesul. intrebarile mele asteapta raspuns de pe data de 7 martie.

LE: mda. n-am vazut topicul lui bubu. merge this

Link to comment
Share on other sites

De data aceasta eventul nu se va tine iar cei care sunt inscrisi vor primi de la mine premii in bok pentru consonlare.

Daca pe viitor interesul va fi mai mare si participantii mai creativi poate se va relua.

Cu scuzele de rigoare, Closed!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...