Jump to content
C20XE

Un mic ajutor

Recommended Posts

Va salut, mi-am facut cont aici si cu ajutoru' vostru as putea printr-o tragere la sort sa-mi castig un telefon mobil, sincer chiar mi las dorii, 5 secunde dureaza, doar sa deschideti pagina asta si e auto vote, nu trebuie click nu trebuie nimic, daca vreti si aveti timp rog sa mi se voteze si mie cat se poate de des adica 1 data la 24h, va multumesc

http://ipremii.com/index.php?r=dcmP

Cu stima, :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Votat. Pentru simplul fapt ca esti printre singurii care vin cu astfel de site-uri pe aici si dau dovada de bun simt atunci cand cer ajutor. Daca strangi pana la urma acele 1500 de puncte, anunta-ne si pe noi, pana acum nu am gasit o dovada clara ca cineva a castigat de pe un site de felul acesta.

Link to comment
Share on other sites

Votat. Pentru simplul fapt ca esti printre singurii care vin cu astfel de site-uri pe aici si dau dovada de bun simt atunci cand cer ajutor. Daca strangi pana la urma acele 1500 de puncte, anunta-ne si pe noi, pana acum nu am gasit o dovada clara ca cineva a castigat de pe un site de felul acesta.

O sa va tin la curent, respect

Link to comment
Share on other sites

Votat, motivele se gasesc in postul lui superstar.

LE: mi-am facut si eu user. E ceva neinregula daca dau connect/disconnect la retea si imi fac euroii care am nevoie in cateva ore? =)) Mi se genereaza alt ip, so wtf. =))

Link to comment
Share on other sites

Votat, motivele se gasesc in postul lui superstar.

LE: mi-am facut si eu user. E ceva neinregula daca dau connect/disconnect la retea si imi fac euroii care am nevoie in cateva ore? =)) Mi se genereaza alt ip, so wtf. =))

Chiar daca se genereaza altul, n-au aceeasi clasa?

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca se genereaza altul, n-au aceeasi clasa?

Eh, ba da, dar nu numai eu am RDS. :))

Ah, damn rules. :D abia facusem si eu 17 euroi in 5minute. :))

Nu este permisa fraudarea vizitelor catre profilul vreunui user prin folosirea proxy-urilor / ip dinamic
.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...