Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

necaz

Sugestie KS la golden

Recommended Posts

Mi se pare o prostie ca atunci cand cineva iti face ks la golden, ca sa il poti posta trebuie si o poza cu individul cand trage in golden. Daca ai toate dovezile necesare ca moderatorii sa isi dea seama ca acel individ a facut ks si a furat bok-ul, chiar nu inteleg de ce trebuie si poza in fapt. Caracterele care au 20-30 de rr dintr`un hit omoara un golden +3/4, iti e foarte greu (aproape imposibil) sa surprinzi momentul in care face KS.

EX: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=348375

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare o prostie ca atunci cand cineva iti face ks la golden, ca sa il poti posta trebuie si o poza cu individul cand trage in golden. Daca ai toate dovezile necesare ca moderatorii sa isi dea seama ca acel individ a facut ks si a furat bok-ul, chiar nu inteleg de ce trebuie si poza in fapt. Caracterele care au 20-30 de rr dintr`un hit omoara un golden +3/4, iti e foarte greu (aproape imposibil) sa surprinzi momentul in care face KS.

EX: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=348375

o fi greu sa`l surprinzi pe cel care face ks dar nu imposibil

@totusi, u ce sugerezi, sa se dea suspend tuturor caracterelor care trec pe langa golden?, chiar daca nu ataca goldenul sau cum???

Link to comment
Share on other sites

E cam aiurea acum dar na..ce sa faci trebuie totusi dovezi clare ca ti-a facut ks la golden.

Daca faci print ca omul normal nu-l prinzi in actiune , daca faci print dupa print pac-pac-pac-pac te baga la vanatoare =)) oricum daca am boala pe unul il torn pe fraier la golden,poate sa dea el super-rpd ca-i fac album in 10 secunde :D . nici asa nici asa nu e bine.

Intotdeauna trebuie sa fie o cale de mijloc,una cat mai curata,acum pana mea,azi iti fura bok-ul ca nu l-ai prins in actiune,dar maine daca mai face asa il toarna altul.deci relax,roata se invarte nu-ti fa griji :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

ca sa fac print cand cineva imi face ks la golden, trebuie sa fac 3 miscari:

- ma opresc din tras (altfel nu-i vad nikul)

- pun manuta pe el

- apas tasta print

ks-erul face o singura miscare:

- click dreapta pe golden 1 hit si gata

ca sa surprind momentul cand face ks regulamentar am sanse egale cu cele la 6 din 49; parerea mea e ca ar trebui modificat regulamentul de postare in aceasta privinta

Link to comment
Share on other sites

Guest bretzelschnitzel

- ma opresc din tras (altfel nu-i vad nikul)

- pun manuta pe el

- apas tasta print

Gresit: faci o poza cand da in golden, apoi faci o poza cu cursorul pe el, eventual si poza cu "this item does not belong..." sau / si cu inventarul gol. Nu te opresti din tras ca sa faci poza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...