Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

allen_sky

una alta

Recommended Posts

la anu in timpu asta ;) sa fi sigur .. abia s-a ajuns la caractere full . si tu vrei rr bd . uiti pe 97d . (daca ai jucat ) 10 pagini de mg full ! si uh vrei rr bd

Era alta mancare de peste, acum cine are CS si ally o sa fie mereu cu mult inaintea celorlalti, daca acolo ar fi prin rotatie si alte guilde posibil sa se echilibreze treaba.

Pe 97 era mai fair play din acest punctul de vedere "full car",daca stai si vezi cine o ajuns full car sant acei din ally si detinatorii castelului.

Parerea mea , :bananadance2: danseaza banana :crazy: , multi situ asta dar nu zice nimeni nimic, de acest unghi de vedere/aspect .

Bv lor insa au ajuns deja sa ignore total restul jucatoriilor/guilde , nu neaparat ca este frustrant, este de prost gust,din punctul meu de vedere este un cerc inchis ermetic .

O zi buna all.

Link to comment
Share on other sites

te-ai gandit mult? :)

pe 97d au fost 4 pagini de bk full stats si abea apoi s-a dat rr la db. eu as fi de parere sa nu se dea niciodata rr la db. care mai e rostul sa te chinui un an de zile sa-ti faci un bk full, si peste o luna sa te trezesti cu charul sters?

la cs-uri o sa se echilibreze situatia cand vor fi cel putin 20 de bk full stats si vreo 15-20 elfe full. atunci o sa se schimbe coroana de la o alianta la alta saptamanal.

Link to comment
Share on other sites

Pe actuala versiune nu vad rostul unui RR, aici ai mai multe teluri ca sa zic asa, atingerea de full stats, cucerirea castelului care se poate face de la o saptamana la alta, nu mai comparati cu 97d pt. ca sunt total diferite.

Link to comment
Share on other sites

Daca ne-am lua dupa statisticile puse de mine mai demult:

A cata baza de date: versiunea serverului - deschiderea serverul - reset data base.

BD1: Server 0.97c+0.99 items - 27 decembrie 2004 - 4 august 2005.

BD2: Server 0.97d - 4 august 2005 - 25 septembrie 2007

BD3: Server 0.97d - 25 septembrie 2007 - 1 aprilie 2009

BD4: Server Season 1 (updated to Season 2) - 1 aprilie 2009 - [date unknown]

Intr-o oarecare estimare, toate bd-urile (except bd1), au tinut aproximativ 2 ani. BD-ul asta nici macar un an n-a implinit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...