Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

COBRA^^MG

disparut iteme inventar

Recommended Posts

deci pe un cont am un mg COBRA_Mg de pe care a disparut aripile, si de pe bk ReCobra_Bk au disparut aripile, itemele garuda si arma care o aveam in mana...... care ar putea fi explicatia ????? contul nu este spart deoarece nu stie nimeni parola, plus ca aripile erau ambele fara lk, fara alte optiuni deci nu avea ce face cu ele.... tin sa mentionez ca pe bk este a doua oara cand ami dispare arma din mana.....astept un raspuns de la staful tehnic.... Multumesc.... :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

deci pe un cont am un mg COBRA_Mg de pe care a disparut aripile, si de pe bk ReCobra_Bk au disparut aripile, itemele garuda si arma care o aveam in mana...... care ar putea fi explicatia ????? contul nu este spart deoarece nu stie nimeni parola, plus ca aripile erau ambele fara lk, fara alte optiuni deci nu avea ce face cu ele.... tin sa mentionez ca pe bk este a doua oara cand ami dispare arma din mana.....astept un raspuns de la staful tehnic.... Multumesc.... :tiphat:

Un sfat : Niciodata sa nu incepi cu "DECI" . :)

Link to comment
Share on other sites

deci pe un cont am un mg COBRA_Mg de pe care a disparut aripile, si de pe bk ReCobra_Bk au disparut aripile, itemele garuda si arma care o aveam in mana...... care ar putea fi explicatia ????? contul nu este spart deoarece nu stie nimeni parola, plus ca aripile erau ambele fara lk, fara alte optiuni deci nu avea ce face cu ele.... tin sa mentionez ca pe bk este a doua oara cand ami dispare arma din mana.....astept un raspuns de la staful tehnic.... Multumesc.... :tiphat:

Disparitia itemelor s-a intamplat cumva dupa vreun restart server? Sau cand te-ai logat ultima oara? Daca s-a intamplat prima varianta, e un bug la restart server, l-am patit si eu, am ramas fara set si kundun dupa ce-am revenit in joc.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

oooo....poor wabbit...no set ....me sorry for ya'...... NOT :))

@ Ia zi Cobra, ai gasit ceva?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...