Jump to content
The Wizard

Alegerile PNL - Exclusivitate frauda electorala

Recommended Posts

Alegeri la PNL Bucuresti. Candidati: Cristian Banu si Andrei Chiliman. Castigator la puncte - Chiliman. Iata imagini din timpul votului Alegatorii erau controlati, la iesirea din cabina de vot, daca pusesera stampila pe `cine trebuie`. Unii nici nu mai intrau in cabina de vot, incercuiau numele candidatului preferat, chiar acolo, langa domnii in costume. `Controlorii` se pare ca erau chiar de la Politia comunitara sector 1

sursa+film

http://www.220.ro/HFBVMwjMMt/Alegerile-PNL...auda-Electorala

si totusi cum mai au tupeul sa apara la televizor?

zbierau cat puteau la alegerile trecute ca s-a furat, dar ei cand se fura pe ei tac din gura.

politicienii...

Link to comment

Alegeri la PNL Bucuresti. Candidati: Cristian Banu si Andrei Chiliman. Castigator la puncte - Chiliman. Iata imagini din timpul votului Alegatorii erau controlati, la iesirea din cabina de vot, daca pusesera stampila pe `cine trebuie`. Unii nici nu mai intrau in cabina de vot, incercuiau numele candidatului preferat, chiar acolo, langa domnii in costume. `Controlorii` se pare ca erau chiar de la Politia comunitara sector 1

sursa+film

http://www.220.ro/HFBVMwjMMt/Alegerile-PNL...auda-Electorala

si totusi cum mai au tupeul sa apara la televizor?

zbierau cat puteau la alegerile trecute ca s-a furat, dar ei cand se fura pe ei tac din gura.

politicienii...

Daca e adevarata stirea, ar fi cazul sa schimbe numele partidului. Liberalismul nu are nicio treaba cu astfel de practici.

Link to comment

Daca e adevarata stirea, ar fi cazul sa schimbe numele partidului. Liberalismul nu are nicio treaba cu astfel de practici.

Daca o iei asa, ar trebui sa schimbe numele tuturor partidelor, pt ca politica n-are treaba cu asa ceva..dar uiti un singur lucru, unde se face politica.

Link to comment

Sincer de politica nu ma mira nimik, de multa vreme zic ca totzi sunt o apa si'un pamant.

La televizor sa bat in contraziceri, se mai si injura, si dupa se intalnesc la o bere ca de sunt colegi

de munca. Deci sa fim seriosi daca cineva crede ca vreun partid sau vreun lider politic vrea ceva

bun pt tzara asta si nu pt. el inseamna ca e orb. Io tot incerc sa inteleg de ce avem nevoie de politicieni ?

Link to comment

Daca o iei asa, ar trebui sa schimbe numele tuturor partidelor, pt ca politica n-are treaba cu asa ceva..dar uiti un singur lucru, unde se face politica.

Wrong! Eu sunt liberal de felul meu (in ceea ce priveste fundamentele, nu inseamna ca as fi fan PNL) si mi se pare scarbos ca PNL-ul sa se preteze la asa ceva (pur si simplu incalca ideea de baza, liberalismul - nu intru in detalii, fiind evident si deja imi dau seama ca ma cam repet). La alte partide (in special la ala rosu, nu ii dau numele:D) este normala, obisnuita, o astfel de practica pe cand la PNL nu vazusem asta pana acum.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...