Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sarmy

Personal Store

Recommended Posts

Se poate interzice sa-ti deschzi shop in afara orasului.

Iar daca eu fac parte din alianta "xxx" si sunt amic cu "y" din alianta "yyy", si moral nu-mi permit sa fac preluare la colegii amicului de alianta ii cer si lui lista cu toti din alianta lui? Sa nu-l punem la socoteala si pe "v" din alianta "vvv", el e unul din cei mai uni amici a mei din joc, si "v" se intelege foarte bine cu "k" care e in alianta "kkk"... sa mai continui? Sa ma umplu de liste cu toti membrii din aliantele respective?

si mai am si alt motiv

Link to comment
Share on other sites

Se poate interzice sa-ti deschzi shop in afara orasului.

Iar daca eu fac parte din alianta "xxx" si sunt amic cu "y" din alianta "yyy", si moral nu-mi permit sa fac preluare la colegii amicului de alianta ii cer si lui lista cu toti din alianta lui? Sa nu-l punem la socoteala si pe "v" din alianta "vvv", el e unul din cei mai uni amici a mei din joc, si "v" se intelege foarte bine cu "k" care e in alianta "kkk"... sa mai continui? Sa ma umplu de liste cu toti membrii din aliantele respective?

si mai am si alt motiv

hai ma fii serios. cum sa interzici sa ai store in afara orasului? :)) n-ai vrea sa se dea si 99 ca ti-ai deschis store in afara orasului? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

Propun ca Personal Store sa poata fi deschis doar in orase.

Unul din motive ar fi ca la preluare nu pot vedea guilda respectivului si risc sa preiau un coleg de alianta.

spunele amicilor tai sa nu mai stea cu store deschis

ca sa nu le faci preluare #-o :-j

Link to comment
Share on other sites

te gandesti de 2 ori inainte sa faci preluarea :D

sugestia nu este despre preluare ci despre personal store

in fine, retrag sugestia si nu mai faci nici o alta sugestie la MuLinkmania

:closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...