Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kvlb01

Intrebare ...

Recommended Posts

Deci am sm 16 rr si daca dau in arena in 2 ore stafu e la 0 Durability nu inteleg dc , nu mi se pare normal ... Intrebarea e: de ce ma muta de pe spot de la a 2-a reparare a itemelor ?

Tin sa precizez ca , un prieten cu sm 10 rr 324 str nu are aceeasi problema ..(eu am 300 str)

Ce ar trebui sa fac sa nu ma mute sa repare GUI corect itemele sau sa scap de stresu cu stafu la 0 Durability ...

Help plz .. THX

Link to comment
Share on other sites

tu nu vezi dc am postat? din 2 motive

1 sa aflu dc ma muta de pe spot la a2-a reparare de iteme

2 sa aflu dc se strica staff asa rpd .. daca nu pot face nimic asta e , nu mai dau arena ..

citeste si tu mai bn inainte sa postezi

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Da, e ciudat.

Am si eu amicii din guild care patesc asa...o parte din ei...cealalta parte [printre care si eu] nu patim .

Si nu am reusit sa gasim un numitor comun pana acum .

Link to comment
Share on other sites

Am intampinat si eu problema si am gasit rezolvare

1 gui repara la 15 mn nu la 1 ora cel putin asa face la mn

2 dupa ce repara o data ramane V deschis de aceia a 2 oara cand incearca sa repare pleaca (am patit si eu)

solutie:

1 win mod cel care il foloseam pe 97

2 intrati in joc dar nu deschideti gui

3 dupa ce ati intrat pe caracter F12 F 11 si lasati jocul in bara

4 apoi deschideti gui maximizati jocul F9 setati gui rasa caracter ce vreti si o sa mearga

scz exprimarea sper ca vam fost de folos :P :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Am intampinat si eu problema si am gasit rezolvare

1 gui repara la 15 mn nu la 1 ora cel putin asa face la mn

2 dupa ce repara o data ramane V deschis de aceia a 2 oara cand incearca sa repare pleaca (am patit si eu)

solutie:

1 win mod cel care il foloseam pe 97

2 intrati in joc dar nu deschideti gui

3 dupa ce ati intrat pe caracter F12 F 11 si lasati jocul in bara

4 apoi deschideti gui maximizati jocul F9 setati gui rasa caracter ce vreti si o sa mearga

scz exprimarea sper ca vam fost de folos :P :tiphat:

Thx Stefan am sa incerc imediat si iti zic ce rezultat am obitnut :P

problema voastra este de la clicker , deoarece scrolul se misca mereu nu ati observat? poate cateodata se misca prea sus si deaia va mai mutati , se mai intampla

Eu pun distana la care se se miste scrollu pe 0 , problema e cum a spus Stefan , ramane inventory deschis dupa prima reparare , si l`a a 2-a il inchide si fuge SM-u.

Link to comment
Share on other sites

Guest maxxzz

Salutare dragi colegi de joaca . Am o intrebare si vad rog pe cat posibil sa o onorati cu un raspuns :) . De unde downloadam si noi acest GUI Clicker , care are toate aceste optiuni frumoase incorporate .. repair and stuff . Sau cu bunavointa unuia dintre voi poate uploadati voi undeva executabilul . Va multumesc anticipat . Spor la joaca .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...