Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Richer_44

Intrebare

Recommended Posts

Well, luand-o logic, in timpul Balgass-ului din cate stiu nu exista monstri, deci teoretic ai avea voie sa faci pk, caci nu exista monstri. Dar, dupa terminarea eventului revin, ceea ce "redevine iarasi spot". Nu exista acest aspect prin regulament, dar nu-ti sugestionez sa te folosesti de el. Indiferent de situatie, nu actiona la PK atata timp cat nu te afli in arena.

Link to comment
Share on other sites

Well, luand-o logic, in timpul Balgass-ului din cate stiu nu exista monstri, deci teoretic ai avea voie sa faci pk, caci nu exista monstri. Dar, dupa terminarea eventului revin, ceea ce "redevine iarasi spot". Nu exista acest aspect prin regulament, dar nu-ti sugestionez sa te folosesti de el. Indiferent de situatie, nu actiona la PK atata timp cat nu te afli in arena.

Nu sunt genul care sa recurg la pk, vroiam doar sa stiu daca-i pot posta pe altii in cazul in care imi dau ei mie pk pe spot in crywolf in timpul Balgass-ului. Astea fiind zise, chiar as dori un raspuns concret pentru a evita situatii de genul : imi da cineva pk, eu il postez si el nu pateste nimic ... sau mai rau, iau chiar eu nefondata. Deci daca s-ar putea tine o discutie intre admini/moderatori pentru a ajunge la o decizie legata de aceasta chestie, sau chiar vdragos (daca are timp) sa hotarasca daca sa implementeze sau nu un sector de reguli dedicate special pentru crywolf.

Link to comment
Share on other sites

richer da dc bunny nu mai e moderator?

Avea unu pc slab si din cauza asta avea lag mare si a vrut sa il ajute sa scoata reclama asta depe forum cu un addremover si nu a stiut ca nu are voie sa faca asa ceva asa ca i sa scos moderatorul ! Si astfel au pierdut un membru important al staffului aiurea rau de tot.... #-o...cred ca o sa ii dea inapoi moderatorul... :|

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...