Jump to content
4l3x3y

Pauza de ras.

Recommended Posts

Dupa cum scrie si in titlu PAUZA DE RAS

>In ora de franceza nu am avut ce face cu un coleg si uitati ce mi-a iesit

Incepe cam asa

Lumea fara internet

>Intr-o lume apocaliptica fara internet unde toti stau in beci fara curent,Apare unitatea S (Superman)

care salveaza situatia cu placa ei video de 2 Gb.

Ea aduce internetul pe buzele celor mici

>In decurs de mai mult timp apar mai multe unitati care formeaza Justitia Unitatilor condusi de Unitate S.

Iar ajutoarele Justitiei apar BatUnitatea si Unitatea fantastica.

>Dusmanul lor de moarte este virusul T (Trojan).A fost un macel total, dar apare deodata antivirusul NOD 32 3.0.112.4 :)) Si salveaza situatia pe moment.

>Dar in spatele virusului sta cel mai detemut dusman virusul BOSS.

Dar Justitia Unitatilor are un aliat foarte puternic.Erdiesh netul de cea mai nashpa calitate.

>Dar din departatul norilor apare Tastatura dreptatii ajutat de Mouse`ul macelar de ficati care va macelari Virusul Trojan

>Lupta asta incingatoare este racita de Coolerul S1972 care racoreste pe toti.

>Dar pentru Justitia Unitatilor mai apare un aliat Discul Reformatarii.

>Dupa reformatare Unitatea S. cu Justitia Unitatilor au salvat situatia.

>BIOS a fost salvat

Sfarsit

#Admin te rog frumos nu da topic close sau ... daca poti sal muti in alta parte... sa puna si altii compuneri haioase

##Astept pareri despre compunere sau chiar imbunatatiri...Fara prea mult Off Topic

Link to comment
Share on other sites

Guest Turn around and take over again

Eu nu vad ce e de ras aici :blink: ....Si topicul trebuia facut la comunitatea MTA,zic eu...si mai intai trebuia sa ceri parerea unui moderator.... zic eu :whistle:

Deci.. #-o

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum scrie si in titlu PAUZA DE RAS

>In ora de franceza nu am avut ce face cu un coleg si uitati ce mi-a iesit

Incepe cam asa

Lumea fara internet

>Intr-o lume apocaliptica fara internet unde toti stau in beci fara curent,Apare unitatea S (Superman)

care salveaza situatia cu placa ei video de 2 Gb.

Ea aduce internetul pe buzele celor mici

>In decurs de mai mult timp apar mai multe unitati care formeaza Justitia Unitatilor condusi de Unitate S.

Iar ajutoarele Justitiei apar BatUnitatea si Unitatea fantastica.

>Dusmanul lor de moarte este virusul T (Trojan).A fost un macel total, dar apare deodata antivirusul NOD 32 3.0.112.4 :)) Si salveaza situatia pe moment.

>Dar in spatele virusului sta cel mai detemut dusman virusul BOSS.

Dar Justitia Unitatilor are un aliat foarte puternic.Erdiesh netul de cea mai nashpa calitate.

>Dar din departatul norilor apare Tastatura dreptatii ajutat de Mouse`ul macelar de ficati care va macelari Virusul Trojan

>Lupta asta incingatoare este racita de Coolerul S1972 care racoreste pe toti.

>Dar pentru Justitia Unitatilor mai apare un aliat Discul Reformatarii.

>Dupa reformatare Unitatea S. cu Justitia Unitatilor au salvat situatia.

>BIOS a fost salvat

Sfarsit

#Admin te rog frumos nu da topic close sau ... daca poti sal muti in alta parte... sa puna si altii compuneri haioase

##Astept pareri despre compunere sau chiar imbunatatiri...Fara prea mult Off Topic

zimi partea in care trebuie sa rad pls :))

Link to comment
Share on other sites

Guest marko01

Mda, uitati ce face internetul din copii. Au ajuns sa nu mai asculte la ore :)). Bravo voua, dar trebuia sa radem?

Link to comment
Share on other sites

Mda, uitati ce face internetul din copii. Au ajuns sa nu mai asculte la ore :)). Bravo voua, dar trebuia sa radem?

Tu faci vreun apropo ca iti place scoala ? :news:

Lasama in pace cu scoala ta cu tot ... si incetati astia cu "Dar unde trebuia sa radem" va place nu va place asta e...faceti voi ceva mai misto.

Link to comment
Share on other sites

Am venit cu altceva...Ascultati aici

Scoala atotstricatoare

Intr-o lume lume in care copii merg fortati la scoala apare chiulangiul Superman .El indeamna copii la chiul.Dusmanul lui de moarte este Directoarea Boss.Aceasta sta ascunsa in barlogul ei secret.

In ajutorul ei apar profesorii nedreptatii.Doar copii cauta orice sa chiuleasca dar barele de fier din penitenciar ii impiedica.Si mai este si N femeia de servici.

Dar din departatul norilor apare CATALOGUL SLS care linisteste toti copii.Toti sunt foarte tristi.

Dar din timpuri indepartate vine faln Prea Sfanta Scutire.

A fost o lupta pe viata si pe moarte.

Dar dupa mult timp copii s-au enervat si au scos arma secreta : Picul atot stergator.

Lupta a fost castigata de elevi.Profesori au pierdut...

Lumea canibalilor

Intr-o lume condusa de canibali unde cel mai puternic traieste.Apare din sangele celor mancati Liga Vegetarienilor care lupta impotriva canibalilor.

Liga vegetarienilor cu armele lor :

Morcovul macelar si cu Spanacul Atotverde

Dar canibali iau prins pe vegetarieni punandui la fiert si zicand:

-Hop in oala

-Hop in oala :)))

Si atunci toti au gustat din spanacul atot datator de putere si i-au rupt pe toti.

Dar in acel moment cea mai agresiva rasa de canibali se nastea .Rasa mancatoare de spanak.Cu dinti lor de aligatori spintecau spanacul.

Aveau limba ascutita ca sarpele.

Aliatii lor erau Croco-Zaurii.

Dar si din partea vegetarienilor veneau Cartofo-Dactilii si cu Morco-Zaurii

Aliatul cel mai puternic era Portoco-Zilla..

To be continued....

Manele Vs. T.H

Intr-o lume dominata de haos unde copii fac pe ei si asculta numai Rock.

Apare impotriva lor Suppppperrrr Gutzzaaa care ii manelizeaza pe toti cu hiturile lui de succes...Dar el intampina greutati din partea formatiei T.H

Alaturi de guta domneste toti manelistii de sucches care formeaza liga Haules Baules Asiiii manelelor....

To be continued ....

Link to comment
Share on other sites

si daca nu e funny atunci de ce mai postezi ? doar de dragu' de a posta ? ba ce rai sunteti frate X(

on: bravo omule ai imaginatie :))

Multumesc....o sa mai vin cu altele maine ... daca mai fac :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Razvan16

ce cls sunteti voi? astia care urati scoala...eu sunt a10 si pot spune ca as face liceul la nesfarsit ;)...si in leg cu "compunerile" nu prea sunt asa funny se vede ca's facute la plictiseala, in fine SPOR LA COMPUS!

Link to comment
Share on other sites

ce cls sunteti voi? astia care urati scoala...eu sunt a10 si pot spune ca as face liceul la nesfarsit ;)...si in leg cu "compunerile" nu prea sunt asa funny se vede ca's facute la plictiseala, in fine SPOR LA COMPUS!

Ehh si eu is soarec...dar ms ... sa vad ce am sa mai compun :)) Datimi si voi o idee..asa despre ce sa fac...Hop in oala Hop in oala :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...