Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

|boom|

program contabilitate, evidenta, etc

Recommended Posts

sale. as avea nevoie de un program cu care sa pot tine evidenta unor persoane/produse. sa-mi apara ca o lista, iar cand dau click pe fiecare nume/produs, sa-mi apara detalii despre persoana/produsul respectiv.

are careva habar despre asa ceva? exista vreun program freeware care sa poata face asa ceva? as vrea sa fie cat mai simplu de utilizat.

eu am gasit niste programe da trebuiesc platite.

so.. ma poate ajuta cineva? macar cum se numesc as vrea sa stiu ca de cautat ma descurc eu. mc

Link to comment
Share on other sites

incepi sa tii evidentza la guild? :>

bun gg

ps: nu am idee de vreun astfel de program :P

nu tzonea, nu tin evidenta la guild :)

cu Fire FOX nu merge? sau eXcel :-?

merge cu excel dar nu cum vreau eu. cu fire fox nu stiu ce se poate face. detaliaza-mi

Tu vrei prog de gestiune care tot la fel treb platit ,moca nu gasesti si daca nu ai pe cnv sa te invete sunt si greu de folosit .

e imposibil sa nu existe un program simplu si freeware.

mie imi trebuie sa pot face o lista de produse/nume. cand dau click pe unul din produsele/numele din lista respectiva, sa mi se deschida alta pagina si sa mi se afiseze detalii despre produsul respectiv/detalii despre persoana respectiva.

e imposibil sa nu existe asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

nu stiu stiu cum sta treaba cu el ca nu l`am folosit niciodata dar am auzit ca poti sa il folosesti pt asa ceva. eventual cauta un tutorial ceva pe net poate te ajuta mai mult in legatura cu el

te referi al fire fox sau la excel?

Link to comment
Share on other sites

nu tzonea, nu tin evidenta la guild :)

merge cu excel dar nu cum vreau eu. cu fire fox nu stiu ce se poate face. detaliaza-mi

e imposibil sa nu existe un program simplu si freeware.

mie imi trebuie sa pot face o lista de produse/nume. cand dau click pe unul din produsele/numele din lista respectiva, sa mi se deschida alta pagina si sa mi se afiseze detalii despre produsul respectiv/detalii despre persoana respectiva.

e imposibil sa nu existe asa ceva.

html ?

Link to comment
Share on other sites

Poti cauta pe google, accounting programs.

Am downloadat eu unul, il testez si-ti spun daca e ceva de capul lui.

LE: E ciudat, imi da o eroare la instalare, ma rog. Incearca Microsoft Office Accounting Express.

LE: Sau Sagasoft.

Link to comment
Share on other sites

DACA VREI PROGRAM DE CONTA SI SA TINA SI GESTIUNEA INCEARCA SAGA .C

POTI LUCRA PE EL DAR NU POTI FACE UPDATE LA EL IN CAZ CA ITI PLACE CUMPERI LICENTA DE UN AN SI ITI ADUCE LA ZI TOATE DECLARATILE SI TOT CE TREBUIE PREDAT LA FINANTE

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...