Jump to content
Life

chestie

Recommended Posts

da, juma de centimetru ramane...dar oricum tot e cam enervanta. daca ar fi dupa mine, ar trebui interzise reclamele astea care nu pot fi inchise. nu zice nimeni sa nu-ti faci reclama la site, dar nici chiar in halul asta de agresiv.

Link to comment
Share on other sites

s-a deformat de tot forumu :|

Iceman o sa fie scoase sau o sa ramana asa?

Ce treaba are moderatorul cu reclamele?

Da un mail departamentului de marketing al RDS-ului si zi-le ca nu iti plac reclamele de pe Linkmania. Ne zici si noua cum a mers.

Link to comment
Share on other sites

ce va tot plangeti ma.. ce forum s-a deformat ma io nu inteleg. arata-mi unde-i deformat forumu, pls, is curios.

uite http://img138.imageshack.us/img138/60/uitel.jpg

blk:Doar l-am intrebat ca el poate stie daca or sa fie scoase sau nu.

Link to comment
Share on other sites

cum de ce.. face bani vrazvan , acu sa vina unu din moderatori sa-mi zica mie ca nu are vrazvan nici o legatura cu asta , ca de'acu ii raspund ca sa creada el asta ..

Din cate stiu eu pentru reclamele de genul, care se plimba dupa tine peste tot trebuie sa ai si un buton de a le inchide\minimaliza or somthing .., nu am mai vazut in viata mea reclame care sa-ti incurce view-ul paginii de internet si sa nu o poti inchide.

Link to comment
Share on other sites

cum de ce.. face bani vrazvan , acu sa vina unu din moderatori sa-mi zica mie ca nu are vrazvan nici o legatura cu asta , ca de'acu ii raspund ca sa creada el asta ..

Din cate stiu eu pentru reclamele de genul, care se plimba dupa tine peste tot trebuie sa ai si un buton de a le inchide\minimaliza or somthing .., nu am mai vazut in viata mea reclame care sa-ti incurce view-ul paginii de internet si sa nu o poti inchide.

Cum nu? A fost acum cativa ani tot pe LM.

http://img178.imageshack.us/img178/8304/4342fa4.jpg

Si eu chiar cred ca nu lui vraz ii vin banii. Pana la urma el e un angajat RDS care are ca sarcina administrarea forumului. Toate profiturile vin RDS-ului iar acesta plateste salariul lui vraz. Ar fi aiurea sa crezi ca admin-ul / moderatorii castiga ceva din reclame.

Oricum e rasuflata treaba. Adblock si s-a rezolvat problema.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...