Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bunny

Cum se creste un caracter?

Recommended Posts

Hewwo.

Ar trebui adaugat in FAQ un astfel de ghid. Un ghid pentru incepatori care intra in joc si habar n-au ce sa faca pe caracter, cum sa-l creasca, la ce seturi sa tinda la level-ul pe care il au, pe ce harta sa faca experienta etc. Apelez la vasta voastra cunostinta pentru a completa unele lucruri din acel topic. Eu spre exemplu daca-mi fac un DL, serios ca habar n-am ce sa fac pe el si cum anume sa-l cresc, pe ce status, ce puncte sa bag s.a.m.d. Nu-mi raspundeti la acest aspect, vreau sa-mi detaliati, aranjati in pagina un ghid pentru fiecare caracter in parte. Va voi muta reply-urile acolo daca sunt bine facute, daca nu, va trebui sa le extrag de la fiecare in parte si sa creez eu unul.

And...begin. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza ca au sau nu noroc, noi le dam sfaturi. Cam asta vreau, ca un sfat. Da, cum se baga punctele, cat anume, cand sa pui un skill anume, cat sa bagi energy, str, agil, vit, cat e nevoie de command pt dl s.a.m.d

Link to comment
Share on other sites

Amintirile mele frumoase sunt cand jucam pe elf acum ceva ani si faceam lvl cu light spear.In fine cu un faq al incepatorului se distrug momentele frumoase de la inceput.

Nu toti vor stii sa foloseasca forumul. :P Pe deoparte ai dreptate, pe de alta nu. Zic sa dam informatii detaliate despre jocul pe care tocmai l-au accesat.

Astept si pentru celalalte caractere, TheXReth, daca doresti sa continui.

Link to comment
Share on other sites

Guest TheXReth

Continui continui dar sti cum e nu poti sa refuzi tovarasii cand te invita la un jack daniel :))

Link to comment
Share on other sites

Guest TheXReth

La Magic Gladiator si Dark Lord nu ma bag ca nare rost zic asa daca nu stiu , invat oamenii gresit ^^ E bine bunny ?

Link to comment
Share on other sites

Guest TheXReth

nam warn si nici ban :) sunt cuminte :)) ps in joc ma cheama BodykSan :)) evitama cand ma vezi prin arena afk :)) ca mereu imi stricati somnu :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...