Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LoveDevil

Descrierea Aliantelor ...

Recommended Posts

M-am gadit ca ar fi bine sa isi spuna fiecare parerea despre Aliantele de mai sus sa vedem si noi ce parere au jucatorii de rand despre acestea , sa vedem cam care ar fi parerea generala . Sper sa va placa ideea .

As fi bucuros daca ati putea pune si anumite experiente personale cu aceste guilde , ce vi sa intamplat , de bine sau de rau , sau macar o idee generala despre ce ati vazut in general!

Spor la scris , voi da un model

Daca doriti sa adaugati vreo alianta la care sa se faca descriere chiar va rog! voi completa cu ce stiu !

Sicily : Sincer nu am avut niciodata treaba cu acesti oameni , sunt pe un camp neutru si as vrea sa stiu de la altii ce parere au , ce fel de oameni au . Nu prea ii vad nici pe forum (cel putin nu la plangeri) si nu am avut niciodata probleme cu ei .

HH : unii sunt ingamfati , putin disperati de experienta , unii playeri mi se pare mie ca au o bucurie imensa sa ia ban altii din alte guilde doar pentru a se sti cu un pericol mai putin si cu obiceiuri proaste sa dea pk daca ii intrebi de afk , dar majoritatea sunt ok ! nu am avut probleme grave cu ei , doar un limbaj putin indecent care nu il pot posta dar care m-a deranjat . Inafara de asta ! sunteti ok .

@exemplu de ura : liquid l-a postat pe RoscovanRO pentru limbaj pe /post indecent , dar nu l-a postat pe Math (din aceasi guilda cu el) pentru aceasi prostie si chiar ruga lumea sa nu fie postat Math ca a facut o greseala si ca nu se va mai intampla.Asta am aflat de la prietenii mei si m-am convins despre banuri la sectiunea plangeri pe forum , posturi care sunt oarecum recente

Nu inteleg de ce rosco nu ar fi putut face o greseala , dar in fine , era un exemplu .

Honey : nici cu ei nu prea am treaba . Din honey in special cunosc cateva persoane din Zohan care sunt chiar simpatice , nu imi provoaca incoveniente si stiu sa vorbeasca cu toata lumea , dar nu prea au simtul umorului . Orice comedie pentru ei pare o tragedie din cate am vazut eu ! dar sa trecem mai departe .

Tracia : niste oameni fara scrupule , cel putin cei din guilda principala care au facut alianta . Am fost in Tracia , am preluat 3 tarcuri , am lasat 2 la alianta si unul la guildul meu , iar cei din Tracia au venit sa ia si al 3lea tarc pentru ca nu le convenea faptul ca numai guilda mea era in al 3lea tarc. dupa aceasta am rupt alianta cu ei . Dupa cum se stie , Tracia la avut si pe Serj care ei bine .. stim noi ce a facut , cel putin cei ce frecventeaza forumul pe la plangeri stiu care ii treaba cu serj .... el este doar un exemplu , in tracia sunt zeci ca el si as putea da nume dar nu pentru asta am facut postul .

KnighT : mie mi se pare o alianta OK , tot timpul am loc arena sa cresc si daca preiau nu duc lipsa de holderi . Au simtul umorului dar sunt foarte severi in privinta respectului . Radem glumim , gresim-platim . Au avut si ei niste guilde in alianta care au lasat de dorit , dar le-au scos . Speram sa ramaneti la fel ca imi place la voi :P

Athena : hmmm au avut si ei acum cateva luni niste ... specimene , dar acum is ok din cate am observat. Am avut party cu guild masterul de la Athena din intamplare (care este si leader de ally) si este o persoana foarte de gasca !

GG athena si daca vreti sa aveti o guilda buna va sfatuiesc sa il scoateti pe K1j0 , daca vreti sa stiti de ce , dati-mi pm , pentru ca aici nu vorbesc de persoane ci de aliante .

Sper ca nu va provoca placeri nimanui acest post , este doar parerea personala a fiecaruia si sper sa nu se transforme intr`un razboi . Va rog sa postati parerile voastre despre toate aliantele si repet : mai adaugati aliante! asa ajugem sa cunoastem serv mai bine

Multumesc pentru rabdare si astept idei si parerile voastre personale :) !!!

Ca sa se stie , as nu ziceti ca postez anonim , sau ca am facut contul de dragul de a posta

Sunt Nitty

Guilda mea este CrimsoN

Alianta mea este KnighT

daca mai doriti sa stiti ceva dati pm pe joc .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...