Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Unicul

marire ss la pk

Recommended Posts

Propun marirea perioadei de ss in cazul pk`ului pe spot in kalima si kanturu3.Astfel cred eu ca v`or scadea numarul plangerilor si scandalurilor pe aceasta tema.Ar fi ceva de genu ca atunci cand s`a marit perioada de ss pentru low lvl de la 7 la 40 de zile,nimeni nu se mai risca.

Link to comment
Share on other sites

Oare cu ce il incanta ca ia 5, 10-20 zile suspend atat timp cat este un caracter secundar, sau preluat de la cineva care putin ii mai pasa ce MU si`si lasa contul in scopuri deasta ?

Link to comment
Share on other sites

si am sa mai profit :rofl2:

LE: m-am gandit mai bine... ar fi bine sa se dea direct cont blocat la oricare dintre abaterile din regulament. limbaj, pk, ks, scam, injurii, dupe, etc. e mai bine asa

not :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

Guest negativ90

si am sa mai profit :rofl2:

LE: m-am gandit mai bine... ar fi bine sa se dea direct cont blocat la oricare dintre abaterile din regulament. limbaj, pk, ks, scam, injurii, dupe, etc. e mai bine asa

not :rofl2:

=)) =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

eu as propune sa se dea ss la tot contul, nu numai la acel caracter care a facut pk.

si am sa mai profit :rofl2:

LE: m-am gandit mai bine... ar fi bine sa se dea direct cont blocat la oricare dintre abaterile din regulament. limbaj, pk, ks, scam, injurii, dupe, etc. e mai bine asa

not :rofl2:

subscriu.

Link to comment
Share on other sites

bv omida si negativ sunteti foarte inteligenti,cati ani aveti?14?

OT Si daca nu poate detecta caracterul principal sa zicem ca e pe rds cu ip dinamic sau pe proxy?

sa se considere complice primul venit pe spot, mai ales k in majoritatea cazurilr cei care "gasesc spotul gol" sunt din ally cu cel care face pk

Link to comment
Share on other sites

eu am dat astazi pk pe spot si am luat 5 zile . pentru ce ? Pentru ca ala ma pandea si in loc sa scrie si el ca omu NU , a stat si a facut printuri...de ce sa iau eu suspend mare pentru ratati ca el ?

Man daca ti greu sa stai 5 minute pt o preluare sta 5 zile pe tusha pt pk,de multe ori nici eu nu am chef sa raspund la prima intrebare(cand vorbesc pe pm)sunt reguli ce se pot incalca si respecta,fiecare o face pe riscul lui

Link to comment
Share on other sites

si am sa mai profit :rofl2:

LE: m-am gandit mai bine... ar fi bine sa se dea direct cont blocat la oricare dintre abaterile din regulament. limbaj, pk, ks, scam, injurii, dupe, etc. e mai bine asa

not :rofl2:

da era bine sa ti se fi dat 99 tie pt dupe pe s1 nu 60 ,tare bine ar fi fost....

Link to comment
Share on other sites

da era bine sa ti se fi dat 99 tie pt dupe pe s1 nu 60 ,tare bine ar fi fost....

-boom- 99 21-Apr-2009 09:09 29-Jul-2009 09:09 dupe jewels -LINK- vdragosh

unde i`a dat 60 pt dupa :-? #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...