Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Fane_Satar

radio dragose , radio

radio  

74 members have voted

  1. 1. vreti ba taranilor radio ?:))

    • da
      46
    • nu
      16
    • ce e ala radio ?
      12


Recommended Posts

Cel mai bine discutati cu cei de la MTA sa faca acel post de radio pentru toata lumea. Acu ne-apucam sa facem post de radio pentru fiecare joc online de pe link? :/ E al nu stiu catelea topic pe tema asta. Nu avem timpul necesar, cheful, nervii, placerea pentru asa ceva. Intelegeti voi, multumim.

Am vorbit si cu talk-to-za-hand si cu dj ul principal de la radio (voi il stiti de Machiavelli ) si sunt dispusi sa transforme MTA RADIO in LINKMANIA RADIO (adica pentru toti ) dar nu daca suntem doar 2-3 care asculta , va invit sa ascultati radioul si sa faceti audienta ca sa il transformam radical intr-un super radio ascultat de toti playerii de mu si gta .

radio : http://mta.radionline.cl:8989/listen.pls

dedicatii la id de mess : dedicatiimta

daca te crezi mare dj dai pm lui : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showuser=994309

Link to comment
Share on other sites

Si de ce aveti nevoie de un topic ca sa ascultati un radio?

Daca exista deja puteti sa-l ascultati linistiti.

Pentru a va putea face ceva de genu Mu.radionline.cl..... si un eventual dj din aceasta sectiune care poate anunta pe post ( evenimente ; radzii cum am cititi in unul din posturi ; concursuri ; etc )

PS : Va multumesc pentru atentia acordata

Link to comment
Share on other sites

Daca se va ajunge la implementare ar trebui sa discutati si cu un global ca sa aveti o sectiune separata Link Radio sau ceva de genu.

Acest topic nu trebuia facut la setiunea MU ci la discutii generale si aici sa pui un link catre acel topic :) (altfel ajungeti sa faceti la fiecare sectiune cate unu).

Link to comment
Share on other sites

Daca se va ajunge la implementare ar trebui sa discutati si cu un global ca sa aveti o sectiune separata Link Radio sau ceva de genu.

Acest topic nu trebuia facut la setiunea MU ci la discutii generale si aici sa pui un link catre acel topic :) (altfel ajungeti sa faceti la fiecare sectiune cate unu).

ok imi cer scz o sa ma retrag in liniste :*

Link to comment
Share on other sites

avand in vedere ca o sa fie doar mta si mu...si mta are deja sectiune...trebuie facut si aici sectiune...;) nu mai fi asa gica contra...

exact la asta ma refeream sa se faca la fiecare joc online o sectiune radio ...

Link to comment
Share on other sites

un admin sa ne zica si noua daca s-a aprobat sa scrie in loc de "welcome to linkmania s2" "LISTEN LINK-RADIO" ??

daca nu se implica nimeni normal ca nu se face...baietii de la mta nu o sa se munceasca sa faca radiou si pt noi daca noi nu ascultam...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...