Jump to content
wildDick

iq test..

Recommended Posts

mda fa-l si tu in 10-15 minute si pune'ne poza sa vedem.. sunt in arena intr-un party am vb cu cineva ca o sa fiu afk ca sa fac un test, si iam zis exact cand am terminat .. scoru si categoria... so.. wtf.. crezi ce vrei ce'mi pasa mie doar ma plictiseam... si m-am gandit sa v-a arat ce'am facut.. e categoria DIVERSE..

Link to comment
Share on other sites

e categoria DIVERSE..

Toate topicurile de la capitolul Diverse trebuie sa contina :

Informatii respectiv intrebari referitor la jocul MU

Limbaj civilizat (pentru limbaj cu tenta de insulta 5 zile respectiv 10 zile daca sunt adresate catre un GM respectiv Moderator)

Non-comercial (reclama la adrese web, respectiv alte servere)

In cadrul sectiunii Mu -Linkmania - Diverse sunt interzise topicurile prin care se exprima / se cer pareri despre un jucator / admin / moderator / gm.

Aceste topicuri au invadat forumul si s-au dovedit doar surse de insulte la adresa jucatorilor / moderatorilor.

Nu se accepta scuze de genul: "Ceream parerea despre mine", "Dar exprimam o parere pozitiva" etc.

Deschiderea unui astfel de topic va fi sanctionata cu 3 zile pauza pe forum. Incalcarea repetata a aceste reguli poate duce la cont suspendat pe perioada nederminata.

cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Aceste topicuri au invadat forumul si s-au dovedit doar surse de insulte la adresa jucatorilor / moderatorilor.

pai daca's asa multe ce va deranjeaza 1 in +?

a si .. exorcist.. 2 words.. "pupincurist" + spamer

offtopic (care on topic navea legatura cu nimic)

makavelli te provoc la 1 meci de cs 1 vs 1 alegi tu harta am server

Link to comment
Share on other sites

la 1 meci de cs 1 vs 1 alegi tu harta am server

cs = Counter Strike.. joc de echipa ok.

2 vs 2 ?

5 vs 5 ?

sv on

edit: exorcist ar trebuit sa fi fericit.. inca un topic la care sa spamezi cum sti tu mai bine

iar edit: makavelli incearca si tu sa faci testu.. sunt intrebari cu spatii libere in care trebuie sa scri 1 cifra/cuvant.. + trebuie sa sti engleza.. my age is 16 smile.gif so e bine pt aqu

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...