Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rhandy^^

Sugestie Inaintea Inchiderii Servarului.

Recommended Posts

eu de exemplu care sunt mai mic..vad pe global ca in "x" minute se inchide servaru . Unii care nu au kalima 5 , 6 ,7 cumpara ..Ma duc si eu sa las akolo pe spot sa prind si eu ceva ceva.. un spot..Si ma pomenesc cu pk.

Sugestia mea este ca atunci cand scrie pe global.. Servar Shuting Down in x minute.. sa numai ai voie sa dai pk. in k5 , k6 si k7 . ( astea sunt mai cautate ) ..... ce ziceti ?

Unii mai mici nici makar o kalima nu au .. o cumpara.. si dupa.. se pomenensc cu pk de la astia mai mari ... ?

E frumos ?

Link to comment
Share on other sites

Acelasi lucru se intampla si cu cei mari. In Kalima PKul (care nu e facut pe spot) nu se sanctioneaza drept urmare te duci acolo pe "barba ta". Cand se da rr la server, fie te duci phono in kalima, fie te duci pe alte harti.

Link to comment
Share on other sites

contra,odata ce esti pe un spot poti sa faci ce vrei..chiar daca asta inseamna sa faci pk pe cn trece pe langa tn :(

@mai degraba voi ati plans ca aveti aproape toti bk'i mari de pe srv si totusi era sa pierdeti castelu,noi am demonstrat ca suntem mai inteligenti,si singura diferenta a fost in min 0:0 cand noi ne-am oprit.

asta e,nu se va mai repeta.

Link to comment
Share on other sites

e din alianta cu mine, dar contra la sugestia asta. si eu ii mai ard pe cei care vin sa se plaseze pe spot cand se inchide serverul (ceea ce nu s-a mai intamplat cam de mult timp din pacate :( ) mi se pare normal sa incerc sa apar spotul. de ce as lasa pe cineva sa dea sw acolo ca dupa aceea sa existe probabilitate mai mare sa imi ia spotul ? oricum exista cateva posibilitati care le ai la dispozitie in momentele alea, cateva le-a enumerat si obi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...