Jump to content
K1dduletz

Peste 5000 de trupuri goale, pe treptele Operei din Sydney!

Recommended Posts

Imagine IPB

Este cea mai noua isprava a fotografului Spencer Tunick, cunoscut pentru nudurile sale in masa.

Peste 5.000 de oameni si-au scos hainele si s-au lasat fotografiati pe treptele Operei din Sydney.

Oameni de toate varstele si de toate profesiile au pozat dezbracati mai bine de o ora in pozitiile dictate de artist.

Printre participanti a fost si o femeie insarcinata cu gemeni. Dupa sedinta foto, ea a plecat direct la spital ca sa nasca.

Sursa: Pro TV + Video

Link to comment

Eu stiu ca nu m-as dezbraca oricat de mult m-ar plati . E pur si simplu autoumilinta .

pe tine te inteleg,np :D

Warn Up!

Cand simti nevoia sa faci astfel de posturi, mai bine incerci Free Linkmania Chat!

Edited by Tybork
Link to comment

Eu stiu ca nu m-as dezbraca oricat de mult m-ar plati . E pur si simplu autoumilinta .

autoumilinta? adica corpul in care te afli este chiar atat de respingator? asta suna un pic anorexie...fiecare e liber sa faca ce vrea. Si plata pt dezbracat se gaseste la plyaboy sau libertatea la pagina 5 daca castigi, ecc :P

vaiii .. 5000 de persoane goale :)) oare la barbati nu li se scula cand vedeau in fata lor o *#$%^ goala ? hmmm

oricum frumoasa poza :)

cu siguranta k nu, daca sta un barbos langa tine, chiar ti-ar fi frica sa dai semne de erectie ;) =)) sau o baba in fata...iar nu se intampla nimic. :crazy:

Interesante lucrari are individul, mereu vad k are modele fara numar, bv lui. In alte parti vad k lumea se mai destinde si uita de ale zilei griji. :tiphat:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...