Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

laur.vede.culori.zgomotoase

iau d/c

Recommended Posts

imi cer scz ca postez in numele lui dar MakedonMG nu e acasa plekat si m-a rugat pe mine sa il ajut.

MakedonMG:

am o problema. nu pot sa intru p mg ca imi iau d/c imediat cum intru, rstul caracterelor merg.

sunt langa goblin noria si imediat cum intru pe mg imi da d/c eroare. am incercat d p mai multe pc-uri p toate face ma fel.

name.MakedonMG

Link to comment
Share on other sites

Guest MakedonMG

acum am ajuns acasa

deci sa iti explic. 1.SUNT LA RDS POT JUCA CAT TIMP VAD RETEAUA.

( din moment ce sunt la rds daka imi merge reteaua pot sa joc si fara net ca am mai facut-o )

2. Laptopul meu tine si un server de wow pe el deci ( este luat special pentru jocuri )

3. problema nu poate fi decat din joc

sunt langa lanterna din noria cea din dreapta la chaos machine.( din dreapta goblinului )

imediat cum intru pe mg iau d/c sau da eroare la fiecare pc pe care am intrat a facut asa.

celelalte 2 caractere pot fi accesate imediat. adika pot intra pe ele, doar mg-ul care este si caractetul meu principal ia d/c

se poate sa faceti urmatorul lucru sa imi mutati caracterul din Noria In Lorencia ( si ar trebui sa mearga )

eu cred ca e din cauza ca am luat d/c cand am fost langa acel felinar din noria si nu am mai putut intra pe caracter.

nume MakedonMG

specific- am reinstalat jocul, am incercat de pe alte pc-uri, am dat si reset la pc-ul meu, dar in final a fost acelasi rezultat )

apropo bunny am spus ca am intrat si de la alte pc-uri si rezultatul e acelasi

Link to comment
Share on other sites

Guest MakedonMG

ms oricum in sfarsit am rezolvat .

din 100 de ori in care am intrat am reusit inainte sa iau d/c sa folosesc m si sa ma mut in alta harta.

dupa ce am luat d/c m-am trezit in alta plnsa ( tarkan ) mi-a facut 100000 de nervi dar am reusit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...