Jump to content
THuG-Radu

Satu-Mare

Recommended Posts

Da, la bounce merg :D Hip-hop. Anu trecut am luat locu 1, anu asta venim sa ne mentinem titlul :D

Pfai, am cam adormit astazi dimineata si am ratat break`ul ... dar sper sa ajung la Hip Hop :D

ps: Bafta !

ps2: Mhm ... cum dau de tine p`acolo ? Dau o bere / suc ceva, ca tot mi`i ziua :D

Link to comment
Share on other sites

Na ca a trecut si concursul ... toate ca toate da tot n`am aflat care erai tu. Ce "cod" aveai ? :)) Solo ? Trupa ? :> Ce loc luasi ? poze, ceva, ai ?

Codu era 218 :) boombox, trupa care a luat locu 1 :">

Din 4 categorii, 3 locuri 1 pentru noi : solo, duet si trupe mari :D

Link to comment
Share on other sites

Aia cu pantaloni in multe culori si camasi in carouri :)

Aham ... a fost frumos, chiar foarte frumos, in "contrast" cu celelalte trupe. Alta trupa care s`a ridicat la nivelul asteptariilor mele, a fost ultima, in costume negre lucioase. Oricum, felicitari pentru locul intai, ati meritat. In fond, a fost un concurs frumos, a meritat 5 lei :))

ps: Daca ai ceva poze / filme, daca se poate, as vrea sa le vad si eu :>

Link to comment
Share on other sites

Aham ... a fost frumos, chiar foarte frumos, in "contrast" cu celelalte trupe. Alta trupa care s`a ridicat la nivelul asteptariilor mele, a fost ultima, in costume negre lucioase. Oricum, felicitari pentru locul intai, ati meritat. In fond, a fost un concurs frumos, a meritat 5 lei :))

ps: Daca ai ceva poze / filme, daca se poate, as vrea sa le vad si eu :>

Menthol ne`a facut poze, de filmat, cand o sa primesc, dar probabil o sa apara si pe youtube. :)

Multumesc frumos :D Da. De ultima trupa, tot din oradea si ei, de ei ne era frica in batalia pentru locul 1. In rest nu prea am avut adversar zic eu...

Link to comment
Share on other sites

Menthol ne`a facut poze, de filmat, cand o sa primesc, dar probabil o sa apara si pe youtube. :)

Multumesc frumos :D Da. De ultima trupa, tot din oradea si ei, de ei ne era frica in batalia pentru locul 1. In rest nu prea am avut adversar zic eu...

Am fost si eu acolo, felicitari pt. locu 1 :photo:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...