Jump to content
Linky

Salut

Recommended Posts

Cu scuzele de rigoare daca am postat gresit, dar as dori si eu daca se poate niste voturi aici:

L.e. http://iasulmonden.ro/index.php/monden/648...e-8-martie.html

Pentru:

#1 Pascaru Cristina 2010-02-24 20:46

Ziua de 8 martie a fost in fiecare an o zi speciala, dar anul trecut a avut o deosebita insemnatate, m-am simtit intr-adevar o fata speciala si deosebita deoarece asa am fost facuta sa ma simt. Lucruri materiale de mare valoare nu am primit,dar astea nu au o prea mare importanta daca nu te simti implinit si sufleteste. Eu m-am simtit iubita, admirata si respectata si cred eu ca asta conteaza cel mai mult pentru o fata.

Cuvinte pline de iubire, o privire care arata dragostea, un sarut si o imbratisare pline de caldura, toate acestea ar trebui ca orice fata sa le primeasca zilnic.

Inca o data imi cer scuze daca am postat gresit, si daca da, va rog sa inchideti topicul sau sa il mutati unde credeti de cuviinta.

Va multumesc.

Le : Scuzati pentru titlu, am gresit ultima litera.

Le 2 : Scuzati si pentru link, prima data pusesem unul gresit :-s

Edited by Mr. Linky
Link to comment
Share on other sites

Da...se castiga:

Locul 1: cina romantica la restaurantul Bistro, o sesiune de make up oferita de Luciana Sasu, un set de bijuterii Ilyria HandMade si noul numar al revistei Glare Magazine.

Locul 2: voucher in valoare de 55 lei pentru o ora de bowling si o ora de biliard in Club Viper, o consiliere de make up oferita de Luciana Sasu, un set de bijuterii Ilyria HandMade si noul numar al revistei Glare Magazine.

Locul 3: voucher in valoare de 55 lei pentru o ora de bowling si o ora de biliard in Club Viper, o modelare sprancene oferita de make up artistul Luciana Sasu, un set de bijuterii Ilyria HandMade si noul numar al revistei Glare Magazine.

Mentiune: voucher in valoare de 10 lei pentru o ora de biliard in Club Viper, un set de bijuterii Ilyria HandMade si noul numar al revistei Glare Magazine.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, va da omu` un link sa`l ajutati iar voi ce faceti? Votati pe altcineva si`i spuneti ca nu merita vot ? #-o

pai de ce trebuie sa-l votez neaparat pe ala ? daca celalalt e mai dragut ? am vreo obligatie ? nu , eu aleg si nu el...

@voted

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...