Jump to content
Guest bigbosaru

Primul BK FULL

Recommended Posts

si pentru mine tot Gunit este primul bk, asa ca felicitari Gunit :beer: :bananadance2:

Pai pentru voi Tsu_Xing e primul DL full, Arwen primul elf full, Cristal primu sm full, mg care o mai fi s.a.m.d. Geezus, get over with. :/

Link to comment
Share on other sites

Pai pentru voi Tsu_Xing e primul DL full, Arwen primul elf full, Cristal primu sm full, mg care o mai fi s.a.m.d. Geezus, get over with. :/

bn zis bny............hh se cred cei mai "inteligenti","smecheri","corecti" am simtit pe propria piele ce guilda e hh si ce corecti sunt ei......asa ca lasati-o mai moale :pumn:

Link to comment
Share on other sites

primu bk full de pe servar este Gunit nici dekum jack

GG Gunit :D

:)) Toti avem dreptul sa visam... pacat ca nu va fi nici macar prin apropiere :)

Felicitari Jack!!

Link to comment
Share on other sites

Pai pentru voi Tsu_Xing e primul DL full, Arwen primul elf full, Cristal primu sm full, mg care o mai fi s.a.m.d. Geezus, get over with. :/

daca te uiti la topicul cu Rosy, am felicitat-o pentru ca merita, n-a avut concurent pentru primul elf full. aici in schimb Gunit care a avut 77 zile ss abia a fost depasit :) pana la urma vor fi multi full stats si n-o sa mai conteze cine a fost primul, al doilea sau al 237-lea.

ca sa fiu on topic si sa va fac pe plac: Felicitari JackDaniel!!! :clapping: gata ultimul reply in topicul acesta :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest GoldHim

cei din HH se oftica ca toti sunt full numai de la HONEYY :X:X SM : SADI HONEY

BK : JackDaniel - HONEY

ELF -Rosy -Honey

MG - aiai sunt multi si din HH si din HONEY :)

DL -Tyre -HONEY

HH ofticati-va ca imi place :bananadance2:

Gunit e un maimutoi :)) cika e full Gunit e o lae ala e full la la cosu de gunoi

HunterS nu trb sa zic HH ca nu e numele lor sunt rahati cu 2 lei in buzunar habar nam sa joaca mu nici nu stiu cum se joacaaaa DOAR SA VANEZEE CACAMAS PE GURA VOASTRA :X

HONEY VA FI SI VA RAMANEEEE CEA MAI BUNA GUILDAAAAAA DE PE LINKMANIAAAA :X OFTICA-TITIILORRR :X:XX

onnnnnmnnnnn ::::: GG JACKKKKKKKKKKK FALE IN CIUDATA LA HANDICAPATIII ASTIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :X:X:XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Link to comment
Share on other sites

PS2: Felicitari bunny pentru ultimul rr de pe server :D

Ce daca, macar am. :D

@bogy2006, eu inteleg, sunteti rivali, dar spre exemplu eu care n-am treaba cu niciuna dintre cele doua guilde, nu vad decat invidie. Acum incepeti sa calculati zilele de suspend raportate la cate vanatori s.a.m.d. Hai fiti oameni seriosi. Atata timp cat JackDaniel a ajuns primul la numarul acela de RR-uri inaintea lui Gunit, tu vrei sa-l felicitam pe Gunit si sa-i inmanam lui titlu de full status?

@GoldHim, 20 de zile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...