Jump to content
Guest bigbosaru

Primul BK FULL

Recommended Posts

Bravo ! bine ma dar totusi nu uitam cum a fost vanat Gunit,si sa trecut cu vederea

sa nu uitam cand ma sunai si te milogeai de mine sa iti dau voie ca sa tragi singur,ca sa fii primul sm rr-it (asta ca o mica paranteza ca esti tigan)

O.T. nu se stie inca ,e cursa stransa intre Jack si boom ,maine-poimaine aflam care e primul bk full.

Link to comment
Share on other sites

sa nu uitam cand ma sunai si te milogeai de mine sa iti dau voie ca sa tragi singur,ca sa fii primul sm rr-it (asta ca o mica paranteza ca esti tigan)

O.T. nu se stie inca ,e cursa stransa intre Jack si boom ,maine-poimaine aflam care e primul bk full.

Imi place de voi astia ce inventati unele chesti

Totusi Felicitari inca odata pentru Jack.

Link to comment
Share on other sites

Imi place de voi astia ce inventati unele chesti

Totusi Felicitari inca odata pentru Jack.

hai ca devii enervant,remember STR8 si NegoELF ?? iti aduci aminte cum trageai in LOT cu 2 elfe ? spune-i merci lui sadi ca te-a lasat..

mama ce-mi vine sa-i spurc pe nerecunoscatorii astia.

Link to comment
Share on other sites

Bravo ! bine ma dar totusi nu uitam cum a fost vanat Gunit,si sa trecut cu vederea

cum de te-ai prins bai intelijentule? :D

Imi place de voi astia ce inventati unele chesti

Totusi Felicitari inca odata pentru Jack.

si pe mine m-ai sunat ca vrei sa tragi singur sa intri in hall of fame. 2 elfe la curu tau, carora le-ai promis party smecher dupa ce faci 1-3 rr-uri, bineinteles doar vorbe. ai uitat bolek, a?

primu bk full de pe servar este Gunit nici dekum jack

GG Gunit :D

ai dreptate mane! felicitari gunit!! sau nu? :rofl2:

@congrats cuc :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

si pentru mine tot Gunit este primul bk, asa ca felicitari Gunit :beer: :bananadance2:

Alt bagator de seama , aratane status si apoi te vom crede.

Pana atunci Felicitari JackDaniel.

:bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...