Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest turbo93

Inrebare pentru admin

Recommended Posts

Guest turbo93

Buna seara

In seara asta adminul Obi-Wan a facut un event destul de lung as zice

A trebuit sa avem 1 Heart of love 1 Horn of uniria si 1 Box of heaven

In prima runda a trebuit sa il gasim pe PapiMG in Devias

Puteau participa cate 4 persoane de la fiecare rase (4SM, 4BK, 4Elf, 4DL si 4 MG)

Toti cei 4 au fost alesi la fiecare rasa dar la elf ink se mai astepta

Am fost doar 3 care am participat la prima runda(cei care nu au participat la prima nu mai puteau participa la a 2 a si la a 3 a runda)

As vrea sal rog pe Obi-Wan sa ne redea lista a participantilor de la toate rundele ca sa fim siguri

Pentru-ca la prima runda ne-am prezentat doar 3 elfite si dupa aia la a 2 a si a 3 a runda sau prezentat 4 elfite desi la prima am fost doar 3

Doar atat , in joc Obi-Wan ori cat las fi rugat sa ne dea lista participantilor nu ne raspundea atunci sper sa raspunci macar pe forum ;)

(Eventul sa petrecut in jur de ora 00:00 23/24 Februarie)

Link to comment
Share on other sites

Eventul este facut de mine .

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=336547

Eu am fost cu listele,pe lista mea am 4 elfe la prima proba care iau dat trade lui PapiMG au fost Vera, Kyokochan, Rozosin si vrajala... ultima a ajuns mai tarziu nu puteam incepe eventul doar cu 3 elfe, pe urma au dat Trade lui missELF in atlans si au ramas urmatoarele elfe: Rozosin, vrajala si Vera ca apoi la Proba a doua sa fie doar ele 3, castigatoarele probei 2 au fost Rozosin si vrajala ele urmand sa ma caute pe mine in proba finala.

Sper ca te-am lamurit.

Scuze daca nu am scris nick-ul corect :P.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...