Jump to content
andix3x

Ce ai face reloaded

Recommended Posts

Ati little dude, ATI, nu a-ti.

Scuze , hard week :D ...Gramatica si romana sunt ultimele griji pe lista mea .

O sa-ti raspund printr-o intrebare: Ce om sanatos la cap s-ar risca sa stea la racoare pentru asa o suma modica? Mai ales sa mai fie vorba si de un prieten...

ps: esti no1

Ce conteaza suma asa de mult ?

Tu ti-ai ucide cel mai bun prieten pentru 1 milion de dolari daca ar fi ?Ai mai putea trai normal dupa ? Eu ma gandesc la valorile morale nu la calcule matematice ...hai poate mai vine unul si`mi zice ca nu ar face asa ceva ca a scazut euro la bursa 8-| .

Link to comment
Share on other sites

daca tot razi de el, razi si de tine :) , "mai importanti DECAT banii" , ma rog, asa e frumos , mai intai radem de el apoi il corectam :)

on: nu as accepta

o tu desteptule #-o

@Gizas [Kesselring]

Sunt tare curioasa sa vad ce inseamna pentru tine un prieten. :-?

Link to comment
Share on other sites

Cum zici tu sef' , poti sa ai tu zeci si sute de prieteni . Amici , persoane cu care poti purta o discutie si iti face placere are toata lumea insa prieten e altceva , cel putin pentru mine . Ar lua prea mult sa-ti explic ce inseamna prieten pentru mine .

Si fara suparare insa lasa impresiile astea de mare homie ca nu esti nici cioara si nu trebuie sa stie tot forumul cat de smecher esti tu . Sincer iti zic asta chiar daca nu cred ca-ti pasa insa nu impresionezi pe nimeni . Nu o lua in nume de rau insa de "impresionisti" ca tine sunt satul ca vad vreo 10 in fiecare zi numai cat ma duc pana la ore . Vad ca ai totusi o varsta si speram sa fii putin mai matur . "Prietenii" sunt si ei importanti ca nu esti omul cavernelor sa traiesti in solitudine insa in fata familiei sau a intereselor proprii palesc , cel putin pentru mine , sunt mai realist de firea mea .

:)

cand am postat nu am vrut sa impresionez pe nimeni ... nush dc ti s-ar parea ca as vrea sa impresionez pe cineva , asta e felul meu de a ma exprima ... , in fine prietenii sunt foarte importanti , ba chiar sunt unele momente in care ai mai multa nevoie de prieteni decat de membrii familiei , si la ce oferta a bagat cel care a deschis topicul ...pai sincer daca ar veni cineva cu o oferta de genu' la mine , probabil il bat , ii bag sticla pe gat , si ii iau si banii ca sa fac o bauta cu "PRIETENII" de la revedere...

si cu impresiile de mare "homie" or what the fuck ever... pe care le am , ma scuzi dar asta e felul meu de a fi , voi posta in continuare in stilul "barbar" in care o fac...si la mai mare , nu iti place ..ma ignori

nu mai catalogati oamenii inainte sa ii cunoasteti , asta e marea problema a forumului...si in plus ...nu pot sa arat nimanui cat de jmecher sunt nici daca as vrea ca ne intoarcem la problema cu ,"catalogarea persoanei" si oricum nu imi iese ...in fine

tai tai :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

eu ia-si da sa bea numai daca prietenul meu ar fi gutza... defapt.. as-i facut-o si pe gratis ROFL =))

Ai uitat sa iti corectezi greselile de aici. Daca la "Fara sex" te-au articulat deja, pe aici vad ca nu te-a vazut nimeni.

"i-as" nu "ia-si"

"as" nu "as-i"

Si "as-i facut-o" nu are sens: "as fi facut-o"

@Oare ce am face fiecare daca am vedea suma de bani (ma rog, una MULT mai mare, cea din primul mesaj este mica) in fata noastra. Ce ganduri ne-ar trece prin minte, daca aici suntem siguri ca nu vrem sa facem asta.

Link to comment
Share on other sites

Este o tampenie cumplita ceea ce ai scris. Crezi ca 10 000 de euro te salveaza de o eventuala acuzatie de complicitate la crima (probabil crima de fapt)?

A subliniat bine câr-mâzu.

As face chestia asta dar cu conditia sa aleg eu persoana , nu as avea nici o remuscare. Pur si simplu nu-mi pasa de altii , imi pasa doar de mine si atat.

Cui ii pasa de altii? Dar daca o aventura de vo 20 de ani prin puscariile din Romania reprezinta viziunea ta de "a avea grija de tine" e de bine. Ia-ti vo 10 sapunuri la tine si fugi prin penitenciaru Rahova. Eu cand vreau sa fluier , fluier.

Link to comment
Share on other sites

Deci , gen :

Iau sticla ; primesc banii ; sun prieten ; rog sa tina banii ; sparg sticla de cap necunoscutului si ma duc la o bere . The End . Dar lasand gluma la o parte , multi nu ar face-o din frica si "true friendship" . Bag mana in foc , ca "your best friend" , daca va enervat in ziua aia , ii bagati sticla pe gat obligat-fortat.

Link to comment
Share on other sites

Totusi intrebarea era daca ati da acea sticla cu otrava prietenului sau nu si nu eu stiu ce scenarii cum voi ati apara drepturile pisicilor din copaci si i-ati bate pe toti . Astfel de raspunsuri sunt cele mai penibile si total pe langa subiect

Daca in urma acestui incident nu as avea nici o repercursiune cu autoritatile as face acest gest . Chiar daca m-ar costa o "prietenie"

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e vorba de suma - mica sau mare, nu pot sa omor un om, mai ales daca e prietenul meu cel mai bun. :-?? Si chiar nu conteaza daca nu stiu daca e inofensiva substanta sau nu. Nu imi asum riscuri cu viata unei persoane.

Link to comment
Share on other sites

Cine ar face asa ceva , nu ar avea suflet , eu nu mi-as putea regreta toata viata faptul ca am acceptat si i-am dat prietenului aluia sa bea , si apoi sa moara ...oricum , suma e = cu miza , deci na .. Oricum , NU MERITA!

Link to comment
Share on other sites

Cand ma uit , si ma minunez , ce ati face unii pentru anumite sume de banii , vai ... cred ca uitati cu cine a-ti copilarit cand aveati 6-7 ani , cu prietenul ala pe care acuma sunteti pusi , sa-l omorati , vai de unii ..

Link to comment
Share on other sites

Cine ar face asa ceva , nu ar avea suflet , eu nu mi-as putea regreta toata viata faptul ca am acceptat si i-am dat prietenului aluia sa bea , si apoi sa moara ...oricum , suma e = cu miza , deci na .. Oricum , NU MERITA!

Ne lasi ma cu Dumnezeul tau?Tu ai suflet?In mintea ta poate...

Cu o anumita suma de bani il omori ,si dupa il clonezi la loc.....In fine pentru 10.000 de euro poate un pumn ceva...dar atat....

Ai grija cu avatarul ala ca ajungi in iad :D

Link to comment
Share on other sites

@ astia care ar face-o.Voi vorbiti serios?Adica da , imi dau seama ca sunt persoane care ar fi in stare de asa cv , dar chiar nu ati avea mustrari de constiinta?

Sau...e cv gen : "da frate pot s-o fac" si in fata faptului ati da inapoi?

@on topic. Neah...Nu pot.

Credeti ca prietenii sunt mai importanti ca banii sau ca prietenii se fac cu bani ?

Exista prieteni?Adica , am amici - pers cu care ies la o bere , la un suc , la un film , pe care ii chem la o bauta (etc) dar nu ii pot considera prieteni.Poate am sa zicem o prietena , dar nici de ea nu sunt sigur.

In cazul de fata , prietenii ar trebui sa fie mai importanti ca banii.

Ati risca sa va pierdeti un prieten pentru 10 mii de euro ?

Neah.

Link to comment
Share on other sites

Ne lasi ma cu Dumnezeul tau?Tu ai suflet?In mintea ta poate...

Cu o anumita suma de bani il omori ,si dupa il clonezi la loc.....In fine pentru 10.000 de euro poate un pumn ceva...dar atat....

Ai grija cu avatarul ala ca ajungi in iad :D

Atata comentezi copile , mai taci :(

ON : Daca ati ajuns sa faceti astfel de lucruri pentru anumite sume de bani , nu e prea bine , mai incolo ce veti face ?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...